Související zápasy

FBC Dobruška
163_20240225_110828.jpg

Žáci i dívčí družstva o víkendu předváděli parádní výkony

Domácí turnaj mají za sebou juniorky a žákyně zvládly další turnaj v Jablonném. Elévky a starší žáci se představily v Kuklenách.

JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO  9:1
FBC DOBRUŠKA x TATRAN STŘEŠOVICE B  4:2

Juniorky otevřely domácím turnaje druhou polovinu sezóny. Nejprve si v prvním zápase poradily s Orlicko-Třebovskem a devíti brankami nedali soupeřkám šanci. Druhý zápas sliboval větší drama. S rezervou pražského Tatranu holky svedly parádní bitvu. Před slušně zaplněnou tribunou v hale Pulická, která celý zápas podporovala naše holky, si skvělým výkonem naše holky vybojovaly výhru 4:2. Juniorky se tak posunuly na třetí místo tabulky právě za Tatran a vedoucí Boleslav.


STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD  11:4
FBC DOBRUŠKA x FBC DRACI LANŠKROUN  3:1
FBC DOBRUŠKA x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L  6:5

Žákyně hrály další turnaj v Jablonném. Tam podruhé v sezóně zvládly všechny tři utkání vítězně a zaslouženě se tak posunuly na čtvrté místo tabulky! V prvním utkání si poradily s Letohradem, a následně svedly vyrovnané bitvy s Lanškrounem a Dvorem Králové, které zvládly také a potvrdily tak, že se každým turnajem stále zlepšují.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBC HRADEC KRÁLOVÉ C  1:5
FBC DOBRUŠKA x TATRAN KOBRA HOSTINNÉ  5:3

V neděli odehráli starší žáci dva zápasy v hradeckých Kuklenách. V obou zápasech předvedly bojovný a povedený výkon, i když skóre 5:1 z prvního zápasu proti FbC Hradec Králové C tomu příliš neodpovídá. Tento výkon byl odměněn v zase druhém proti FBK Tatran Kobra Hostinném, který vyhrály poměrem 5:3.


ELÉVKY

Naše nejmenší dívčí naděje odehrály svůj čtvrtý turnaj v sezóně. A rozhodně to byl zatím ten nejpovedenější. Holky si zahrály celkem šest zápasů a to proti Hradci Králové, Jičínu, Hořicím, Svitavům a Rtyni a ve všech zápasech ukázaly, jak se každým tréninkem a zápasem zlepšují! Celý turnaj si holky užily a ve všech zápasech makaly na sto procent. Děkujeme také za velkou podporu všem rodičům, kteří hnaly naše holky k lepším výkonům!