Nový člen

Máš za sebou první zkušební tréninky a rozhodl/a ses stát členem našeho klubu? Na této stránce najdeš vše potřebné pro tvé první kroky v naší dobrušské florbalové rodině.

Základních kroků je pět, všechny je poctivě pročti. Na závěr si nezapomeň přečíst poslední rady a informace pro každého hráče i hráčku, které se ti budou vždy hodit, a pomohou ti při tvém začátku v klubu.


PRVNÍ KROK  -  Registrace ve členské sekci

Zaregistruj se ve členské sekci. Tu používáme pro veškerou komunikaci v našem klubu. Výhodou členské sekce je, že ji můžeš používat nejen na počítači, ale i ve svém mobilu, pro který je vytvořena aplikace. Díky ní budeš mít veškeré informace po ruce a nemusíš kontrolovat svůj e-mail. Každé upozornění ti přijde hned do mobilu a budeš okamžitě v obraze. Je to náš hlavní komunikační nástroj, ve kterém najdeš vše potřebné - info o svém týmu, události, tréninky, nominace zápasy či klubové akce, nebo také platbu příspěvků a další potřebné informace. Registrací ve členské sekci se automaticky přihlašuješ také do oddílu a stáváš se členem FBC Dobruška z.s..

Registrovat do členské sekce se můžeš ZDE
Po registraci je možné stáhnout do svého mobilu aplikaci s názvem EOS Club zone.
Kód pro náš klub a vstup do aplikace je 187403.
Níže najdete odkazy pro stažení aplikace do svého mobilu. Dále také videonávody, které vám pomohou nejen s registrací, ale i s další orientací v aplikaci členské sekce.

aplikace pro ios: zde
aplikace pro android: zde

Videonávody:
registrace do členské sekce

práce se členskou sekcí 1
práce se členskou sekcí 2


DRUHÝ KROK  -  Přihláška do DDM

Díky spolupráci s dobrušským DDM potřebujeme od všech členů, kteří jsou ročníku 2007 a mladší, také vyplnit DDM přihlášku a nahrát ji do členské sekce. Přihlášku najdeš zde a naskenovanou nebo vyfocenou ji nahraj do členské sekce (návod jak na to, najdeš výše ve článku).


TŘETÍ KROK - Odevzdej zdravotní prohlídku

Zajisti si včas ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKU která tě bude opravňovat k účasti na ligových utkání pod hlavičkou Českého florbalu. Vyplněný formulář nahrej do členské sekce při vyplňování vždy zaškrtni  florbal jako výkonnostní sport!

Zdravotní prohlídku je třeba si zajistit dle vyhlášky vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 391/2013 Sb.. Tato vyhláška určuje povinnost zdravotních prohlídek pro všechny sportovce účastnící se organizovaných soutěží. Na jejím základě je pak Český florbal povinen kontrolovat platnost těchto zdravotních prohlídek u svých členů hrajících soutěže.

Ze zkušenosti víme, že na zdravotní prohlídku je dlouhá čekací doba u lékaře, proto si ji radši zařiď včas, ať ti nebrání v možnosti zahrát si zápas. 


ČTVRTÝ KROK - Platba příspěvků

Po zaregistrování ve členské sekci v ní najdeš také platbu a výši členských příspěvků. Příspěvky můžeš uhradit ve dvou platbách. Noví členi mají první část splatnou do měsíce po zaregistrování. Druhá platba je splatná vždy do konce kalendářního roku. Platbu lze uhradit také najednou. Vždy používej údaje pro platbu, které máš zobrazené v přehledu ve své členské sekci. V případě registrace v průběhu sezóny ti bude účtována poměrná část příspěvků vzhledem ke zbývající části sezóny. 


PÁTÝ KROK - Buď připravený na tréninky a zápasy

Ve členské sekci zjisti, kdy a kde se konají tvé tréninky a doraz na ně vždy alespoň 10 minut předem.
Na trénink si nezapomeň vždy vzít:

 • Sálovky, které nedělají šmouhy
 • Sportovní oblečení - kraťasy a tričko
 • Hokejku - pokud nemáš vlastní, ozvi se sekretářovi klubu, který ti poradí s výběrem a nabídne ti i klubovou slevu v partnerském florbalovém obchodě. Pro první tréninky ti vždy hokejku zapůjčíme.
 • Láhev na pití

Až pojedeš na zápas, nezapomeň vzít také ještě svůj DRES. Od kategorie elévů je povinnost zakoupit si vlastní dres se svou jmenovkou. Cena dresu je 850 Kč (1x dres, 1x kraťasy). Objednat a vyzkoušet velikost je možné po domluvě přes sekretáře klubu. V případě, že budeš nominován/a na turnaj a ještě nebudeš mít svůj dres tak nezoufej, zapůjčíme ti náhradní dres, který máme připravené pro tyto účely.


NIKDY NEZAPOMEŇ!
JAK TO U NÁS FUNGUJE?
 • Používej členskou sekci a zadávej v aplikaci svou účast i neúčast na trénincích ať trenér ví, jestli s tebou může počítat!

 • Odpovídej včas na nominace na zápasy i v případě, že se turnaje nemůžeš zúčastnit! Trenér tak může místo tebe povolat náhradníky.

 • Seznam se s klubovými hodnotami #FBCDKA a snaž se je dodržovat!

 • Sleduj náš web a sociální sítě facebook a instagram, kde najdeš články, postřehy a fotky z turnajů a z veškerého klubového dění. Pomůžeš tak rozšířit povědomí o dobrušském florbale zase o kousek dál.
 • Díky členství v klubu získáš také pojištění proti úrazu na trénincích a zápasech.
 • Obdržíš zdarma klubové tréninkové triko.
 • Máš možnost účastnit se klubových akcí (mikulášská besídka, dětský den, kemp mládeže, florbalové Krkonoše a další).
 • Po registraci do klubu ti náš sekretář zajistí registraci také ve florbalovém svazu - Český florbal, abys mohl/a hrát ligové turnaje a zápasy. Info o registraci do svazu ti přijde e-mailem a je potřeba ji potvrdit online dle instrukcí v příchozím e-mailu.
 • Až dostatečně natrénuješ, máš možnost účastnit se zápasů a turnajů ve svazu Českého florbalu. Nicméně nominaci na zápas či turnaj má na starost vždy trenér!
 • Na zápasy a turnaje se scházíme vždy v hale, která turnaj hostí. Čas, místo srazu a další informace o turnaji najdeš vždy spolu s nominací ve členské sekci.
 • Klubové oblečení je k dostání v našem fanshopu, který bude oficiálně zprovozněn v září 2023. Do té doby můžeš vše objednávat přes sekretáře klubu.

Nevíš si s něčím rady a nenašel si odpověď na svůj dotaz?
Neváhej se obrátit na našeho sekretáře klubu a pošli mu svůj dotaz e-mailem nebo zprávou.

sekretář klubu FBC Dobruška:
Jan Černý

e-mail: sekretar@florbaldobruska.cz
tel.: 737 466 070