Související zápas

FBC Dobruška
FBC DobruškaRtyně v/P
8:2(2:1,4:1,2:0)
st 16. 11. 2022 19:00 @ SH Pulická Dobruška, 1. liga žen, 12. kolo
9_20220905_141931.jpg
49_20221117_161926.jpg

Vložené kolo zvládly ženy vítězně

Večer před státním svátkem měly na programu ženy A vložený zápas uprostřed týdne proti celku Orel Rtyně v Podkrkonoší.

FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ  8:2 (2:1,4:1,2:0)

Opět velmi slušně zaplněná dobrušská hala viděla ve středeční podvečer další zápas dobrušských žen. Nutno ale říci, že první třetinu jim mnoho florbalové podívané ani jeden celek nenabídnul. Úvodní část byla z domácí strany plná nepřesností a hra postrádala kvalitu. I přes to se ale podařilo dobrušskému týmu vstřelit první dvě branky zápasu. Větší aktivita byla na straně domácích a soupeř hrozil spíš z protiútoků a snažil se trestat chyby a nepřesnosti ve hře domácích hráček. To se hráčkám Rtyně povedlo v patnácté minutě a snížil na rozdíl branky. Do konce třetiny se obraz hry moc nezměnil a tak se beze změny skóre po pauze pokračovalo do druhé třetiny. Rtyně dokázala po třech odehraných minutách srovnat stav a vypadalo to na další tuhou a vyrovnanou bitvu s tímto tradičním soupeřem. Nicméně poté už v této části úřadovaly jen domácí hráčky. Zlepšily pohyb na útočné polovině a nasázely do konce druhé třetiny postupně čtyři branky, čímž otupěly šance hostujících hráček ze Rtyně. Ve třetí části udržely dobrušťačky tempo z druhé třetiny a soupeři z Podkrkonoší zdálo se, došly síly. Třetí třetina byla, co se střel na bránu týče, nejlepší z domácí strany, když ženy přestřílely protivníka v této části 19:3. Gólem skončily ale pouze dva pokusy a tak Dobruška navázala na vítězné zápasy a porazila Rtyni 8:2.

Komentář domácích Vidlák Tomáš (Asistent trenéra):
Dnešní utkání proti nepříjemnému soupeři nenabídlo početnému publiku příliš florbalové krásy. Byl to spíše boj, kdy nás zároveň trápila spousta nepřesností a technických nedostatků, díky kterým jsme nedokázali další nadějné akce dotáhnout do konce. Postupem času jsme se ale přeci jen zlepšovali a skvělému publiku jsme se odvděčili 8 brankami. Makáme dál!
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Dnes jsme se asi špatně vyspali a Dobuška hrála hodně aktivně. Malé nadechnutí jsme měli při vyrovnání na 2:2, ale pak to byl zase soupeř, který ovládal utkání. Vůbec jsme si nedokázali nahrát a z jednoduchého nahazování jsme jen ztráceli balóny. Dnes domácí zasloužené vítezství a my musíme dát hlavu vzhůru. Děkujeme soupeři za lekci.