1:7(1:4,0:2,0:1)
pá 17. 11. 2023 9:00 @ ŠAPITO Svitavy, 1. liga dorostenek - skupina 4, 11. kolo
Nová GeneraceFBCDKA
10:1(5:1,3:0,2:0)
pá 17. 11. 2023 10:30 @ SH Červená Voda, 2. liga dorostenců - skupina 4, 19. kolo
FBCDKAVysoké Mýto
3:3(0:1,2:2,1:0)
pá 17. 11. 2023 11:20 @ ŠAPITO Svitavy, 1. liga dorostenek - skupina 4, 11. kolo
7:11(4:4,3:7,0:0)
so 18. 11. 2023 9:00 @ SH Česká Skalice, Liga starších žákyň - skupina 4, 10. kolo
3:0(0:0,2:0,1:0)
so 18. 11. 2023 12:00 @ SH Skalka Česká Třebová, 2. liga juniorek - skupina 4, 4. kolo
LanškrounFBCDKA
9:1(5:0,4:1,0:0)
FBCDKAChlumec n/C
10:5(4:3,4:1,2:1)
so 18. 11. 2023 14:00 @ SH Pulická Dobruška, Královéhradecká liga mužů, 15. kolo
FA MBFBCDKA
6:0(3:0,1:0,2:0)

Prodloužený víkend a osm družstev v akci

Celkem osm kategorií se představilo v rámci prodlouženého víkendu.

MUŽI A

Áčko doma porazilo Všestary, článek z utkání najdete zde: článek

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L B 11:6
FBC DOBRUŠKA B x SOKOL CHLUMEC N/C 10:5

V sobotu čekala naše béčko další utkání, které tentokrát naši muži odehráli na domácí půdě ve sportovní hale Pulická. V prvním utkání si tři body zajistili muži hlavně ve druhé třetině, kdy soupeři nastříleli sedm branek, celkově tak porazili Předměřickou rezervu 11:6. Druhé utkání začalo gólovou ale vyrovnanou třetinou, kterou těsně vyhráli dobrušťáci poměrem 4:3. Rozhodující náskok si Dobruška zajistila také v prostřední části, kdy přidala další čtyři branky. I druhé utkání tak dovedli muži do vítězného konce a po výsledku 10:5 připisují šest bodů do tabulky, ve které se drží na sedmé příčce.

MUŽI C

FBC DOBRUŠKA- DOBRÉ C x TJ SOKOL JAROMĚŘ B 4:3
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L A 1:5

C tým v sobotu cestoval do Náchoda, tam v první utkání vybojoval těsnou výhru nad jaroměřskou rezervou a po výsledku 4:3 připsali další body do tabulky. Ve druhém zápase muži vyzvali Předměřice A, ve kterém ale tahali za kratší konec a bohužel prohráli 1:5. Céčko je tak na společné sedmé příčce s naším B týmem.

JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x TIGERS START98 3:0
FBC DOBRUŠKA x FA MLADÁ BOLESLAV 0:6

Dívčí kategorie měly náročný hrací víkend, dohromady během dvou dní hrály tři kategorie a protože za juniorky i několik dorostenek, byl to jejich druhý turnaj ve dvou dnech. V sobotním prvním zápase se naše holky utkaly s pražským celkem Start98. Herní převaha se projevila ve druhé třetině, když juniorky vstřelily dvě branky a vzali si vedení v utkání pro sebe. Závěrečnou branku přidali dobrušťačky do prázdné branky dvacet vteřin před koncem, pražský celek tak porazily 3:0. Ve druhém utkání se na palubovce v České Třebové už podruhé v sezóně juniorky postavili proti Mladé Boleslavi. Tentokrát byl ale zápas v režii středočeského týmu a naše holky bohužel nedokázaly zareagovat a v utkání prohrály 0:6. Juniorky tak po šesti zápasech drží třetí příčku za vedoucí Mladou Boleslaví a pražským Tatranem Střešovice B.

DOROSTENCI

FBC DOBRUŠKA x SION DDM NG 8 1:10
FBC DOBRUŠKA x TJ JABLONNÉ N/O 7:0

Dorostenci hráli na páteční sváteční den turnaj v Červené Vodě. Komentář trenéra T. Tučka: "V prvním zápase bylo dobře, že jsme narazili na lepšího soupeře. Vrátili jsme se nohama na zem a viděli naše mezery převážně v technice a důslednosti. V druhém zápase už se dařilo lépe a navíc jsme zúročili zkušenosti z přípravného zápasu proti juniorkám a v závěru jsme si i zkusili hru v šesti a využili ji." Kluci tak přidali další výhru a drží dobrou bilanci v letošní sezóně a pokračují v dobré práci.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x FBK SVITAVY 7:1
FBC DOBRUŠKA x FTC VYSOKÉ MÝTO 3:3

Páteční svátek 17. listopadu oslavily naše dorostenky turnajem ve Svitavách. Tam se v prvním zápase střetly s domácími Svitavami, které se sice už v první minutě ujaly vedení, ale poté se o branky staraly dobrušťačky. Postupně jich nastřílely sedm a dokráčely si tak pro další vítězství. Druhý zápas sliboval zajímavější podívanou proti Vysokému Mýtu. Začátek zápasu Dobrušce opět nevyšel a jako první se radovaly soupeřky. Druhá třetina skončila vyrovnaně a každý z týmů vstřelil po dvou brankách. Naše holky se hnaly za vyrovnáním, které nakonec přišlo v závěru utkání. Pěkné a odbojované utkání z obou stran tak vítěze nenašel. Holky dál drží první příčku v lize dorostenek.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x FBC ČESKÁ SKALICE 11:7
FBC DOBRUŠKA x HAGA PARDUBICE 12:3
FBC DOBRUŠKA x FBC DRACI LANŠKROUN 1:9

Žákyně v sobotu odehrály další turnaj, tentokrát v České Skalici. Holky v prvním zápase hrály s domácí Skalicí vyrovnaný zápas, který zlomily až ve druhém poločase a soupeřky přestřílely. Ani ve druhém zápase nedaly svým sokyním šanci a Hagu Pardubice rozstřílely dvanácti brankami. To co se v prvních dvou zápasech dařilo, bohužel ve třetím už nešlo. Na tuhou obranu Lanškrouna holky nenašly recept a třetí zápas i přes herní převahu nevyšel, branku soupeřkám daly jen jednu. Nicméně celý turnaj holky odmakaly na více než sto procent a určitě zaslouží pochvalu. Určitě je na čem dál pracovat, ale turnaj ukázal zlepšení a posun.

MLADŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBC TRUTNOV 4:2
FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 0:1
FBC DOBRUŠKA x IBK HOLICE 1:5
FBC DOBRUŠKA x TATRAN HOSTINNÉ 5:2

Mladší žáci sehráli první letošní turnaj v domácím prostředí. Komentář trenéra J. Skladowského: "Každým turnajem je vidět zlepšení dovedností našich hráčů, tentokrát potvrzeno i výsledky, které mohly být ještě lepší nebýt špatného zvolení zakončení. Ve všech utkáních jsme za soupeři nezaostávali, naopak se nám dařilo je přehrávat a to již i kombinační hrou. Zapracovat tak musíme hlavně na pohybu před brankovištěm soupeře a s tím související volbou zakončení. Pro hráče mám hlavně slova chvály a poděkování patří i žákyním, které nám přišly pomoci."