Související zápasy

FBC Dobruška
124_20231105_100059.jpg

Pět družstev o víkendu v akci

Celkem pět dobrušských kategorií se o prvním listopadovém víkendu představilo na florbalových hřištích ve svých zápasech.

DOROSTENCI

FBC DOBRUŠKA x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L 5:2
FBC DOBRUŠKA x FBC DRACI LANKŠROUN 7:4

Šest bodů připsali dorostenci ze sobotního turnaje v Červené Vodě. Kluci tak potvrdili dobrou formu z úvodu sezóny, kdy dokázali zvítězit počtvrté z šesti utkání. V sobotním prvním zápase si poradili naši kluci se Dvorem Králové poměrem 5:2 a v tom druhém i přes první inkasovaný gól, přehráli Lanškroun 7:4.


DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x HAGA PARDUBICE 2:1
FBC DOBRUŠKA x TATRAN KOBRA HOSTINNÉ 15:2

Dorostenky k dalšímu turnaji cestovaly do Hostinného bez stabilní brankářky a do branky se tak musela postavit hráčka z pole. V prvním zápase padla volba na Viki Hellerovou, která svůj tým několikrát podržela, čímž přispěla k vydřenému vítězství nad pardubickou Hagou. Utkání příliš krásy nepobralo, našim děvčatům chyběl pohyb a i přes výraznou střeleckou převahu byl výsledek až do poslední chvíle na vážkách. Díky dvěma brankám v závěrečné části se přeci jen podařilo nepříznivé skóre otočit a dovést utkání ke 3 bodům. Ve druhém utkání proti domácímu Hostinnému se do branky postavila Simča Kopecká, která dobrým výkonem navázala na Hellerovou. Tento zápas byl ze strany dobrušských dorostenek o poznání lepší, než ten předchozí. Děvčata si postupně budovala pohodlný brankový náskok, kdy se skóre zastavilo až na 15 vstřelených brankách. Z turnaje si tak hráčky odvážejí plný bodový zisk, i když předvedené výkony nebyly zrovna ideální. Děkujeme našim mladým hráčkám za obětavost a ochotu vypomoci v brance.


MLADŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBK DRACI HOŘICE 1:3
FBC DOBRUŠKA x TATRAN KOBRA HOSTINNÉ 3:3
FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ 5:4
FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 2:2

V neděl se vydali kluci na turnaj do Hostinného. Skrz dramatický vstup do prvního utkání s Hořicemi, které bohužel prohráli, se celý turnaj vyrovnávali s velkou absencí hráčů. A tak museli být povoláni i nemocní, jež se přijeli jenom dívat. I přesto zůstával tým mladších žáků z Dobrušky více než konkurenceschopným, a osudovým tak pro něj vždy byla únava ke konci utkání. A i přesto, že tým prokázali herní kvalitu, tak si z turnaje odvážíme dvě prohry a dvě remízy.


ELÉVKY

Elévky mají za sebou vůbec první letošní turnaj, který odehrály v Hořicích. Zápasy si zahrály proti Jičínu, Hradci Králové, Rtyni a Hořicím. Některé holky si zažily zápasovou atmosféru vůbec poprvé a tak se seznamovaly s atmosférou prvního turnaje. Všechna utkání naše nejmenší holky odmakaly a těší se na další.


PŘÍPRAVKA

V neděli se naši nejmladší ukázali poprvé v sezóně v hradeckých Kuklenách. Utkali se s týmy z Hradce, Hořic a Náchoda. Pro většinu část týmu to znamenalo premiéru a důležitou první herní praxi. Objevilo se několik světlých pasáží a prvků na které navážeme na trénincích.