188_20240607_075958.jpg

Do sezóny 2024/25 s celkem 19 družstvy v soutěžích!

Již 24. sezóna v soutěžích Českého Florbalu čeká od září dobrušský florbalový klub. S koncem května se již tradičně do nového ročníku uzavřely přihlášky do soutěží. A Dobruška bude mít zástupce v rekordních 19 soutěžích, což nás řadí k největším oddílům Královehradeckého a Pardubického kraje! Největším tahákem budou zajisté A družstva, která budou znovu hrát celostátní soutěže!

Muži A budou nastupovat opět v celostátní soutěži - DIVIZI. 
V jaké to bude, zatím není jisté a tak na seznam svých soupeřů musí muži ještě pár dní počkat. Do nové sezóny, oproti té minulé, vstupujeme s dalšími novými družstvy. 

Díky loňskému postupu B týmu do regionální ligy a navýšení stavů v mužské kategorií přidáváme čtvrtý tým mužů. Nově také budeme hrát další soutěž starších žáků a kromě tradičních soutěží také naše úplně nejmenší v kategorii mini přípravky čekají pravidelné turnaje. V mužské složce nám tak chybí pouze družstvo juniorů, které se ale rýsuje na příští rok, až dorostou další borci.
V mužských soutěžích tak budeme mít pro příští ročník celkem 11 družstev.

Ženy A čeká další historická sezóna.
Po úspěšném tažení v minulém ročníku a vítězství v 1. lize, se ženy společně s klubem rozhodly přijmout výzvu a přihlásit nejvyšší ženskou soutěž - EXTRALIGU ŽEN

Na palubovce v hale Pulická se tak můžeme těšit na nejlepší česká družstva žen, v kterých najdeme i spoustu reprezentantek. V ženské složce nadále budeme mít kompletní strukturu, kde přibydou navíc dvě družstva. 

Po roční pauze jsme přihlásili opět B tým žen a také druhé družstvo starších žákyň. Ty tak doplní již tradičně dorostenky, juniorky a mládežnické kategorie.
Celkově tak budeme mít 8 dívčích družstev. I dobrušťačky tak čeká velmi nabitý a rozhodně zajímavý ročník!

Související články

FBC Dobruška
187_20240601_124359.jpg

Skvělá sezóna je za námi

V pořadí 23. sezóna v soutěžích Českého florbalu je z pohledu dobrušských družstev minulostí. Byl to skvělý ročník dobrušského florbalu! Divize i další rok a tři poháry pro vítěze!