Související zápasy

FBC Dobruška

Ženy mají šest výher v řadě!

Ženské áčko mělo na programu 20. a 21. kolo 1. ligy žen. Obě kola odehrály ženy na hřištích soupeřů a obě utkání se podařilo vyhrát a ženy tak postoupily na třetí příčku tabulky.

FBC DOBRUŠKA x IBK HRADEC KRÁLOVÉ  9:4 (3:1,3:2,3:1)

Odveta s hradeckým IBK měla být odplatou za první domácí porážku, kterou na konci října hradecké soupeřky našim ženám uštědřily. Na druhý společný zápas byly ale naše ženy nachystány dobře. Utkání od prvního buly vzaly do svých otěží a míček byl více v držení dobrušských florbalistek. Na branku se však čekalo do deváté minuty, kdy poprvé dobrušťačky rozvlnily síť za domácí brankářkou. Druhý gól ženy přidaly ani ne o půl minuty později a když ve třinácté minutě rozjásaly diváky potřetí, vypadalo to na výborný vstup do utkání. První třetinu pokazila pouze inkasovaná branka v závěru třetiny. Druhou část hry ale opět rozehrály lépe dobrušské ženy, když vstřelily čtvrtou branku po devatenácti vteřinách. V polovině zápasu se podařilo domácímu celku snížit dvěma brankami na skóre 3:4 a hradecký tým chtěl zápas zdramatizovat. Chvilku poté si ale vzaly opět slovo naše ženy a dvěma brankami opět soupeři odskočily. Když deset minut před koncem zápasu přidaly dobrušské ženy další dvě branky, bylo rozhodnuto. Soupeř ještě zkusil hru v šesti, která mu sice jednu branku přinesla, ale definitivní devátou brankou do prázdné klece stvrdily dobrušťačky vítězství 9:4.

Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér):
Do zápasu jsme šli s jasnou taktikou, kterou jsme bohužel neplnili. V první třetině jsme se dost hledali. Ve druhé třetině jsme zvýšili tlak a dostávali jsme se do vyložených šancí. Škoda dvou golů v závěru druhé třetiny, to nás psychicky srazilo. Ve třetí třetině to soupeř hrál chytře a k ničemu nás moc nepouštěl. Tento zápas musíme hodit za hlavu, večer si vyčistit hlavu a dobře se vyspat. Děkuji fanouškům za podporu. Soupeři děkuji za zápas.