Související zápasy

FBC Dobruška
144_20231218_105749.jpg

Zápasová nálož v posledním hracím víkendu

Předvánoční víkend hráli kromě našich A družstev také svoje turnaje muži B a C, dorostenky a starší žáci. Ti všichni byli 100% úspěšní a před vánoci si tak nadělili kompletních 6 bodů ze svých turnajů! Doplnily je také mladší žákyně a elévové, kteří nastoupili k dalším turnajům v probíhající sezóně.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ B 9:5
FBC DOBRUŠKA x SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L B 13:3

Béčko navázalo na poslední ligovou výhru a z turnaje v Předměřicích veze 6 bodů. Nejprve si naši muži poradili s B týmem Rtyně a poté rozstříleli také B tým Předměřic. Nedělních šest bodů je tak posunulo na 6. místo tabulky.


MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC HRADEC KRÁLOVÉ C 9:4
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC ČESKÁ SKALICE 10:4

Také mužské céčko napodobilo ostatní kategorie a o víkendu si na turnaji v Náchodě připsalo plný počet bodů za dvě výhry, tentokrát proti C týmu Hradce Králové a také proti Skalici. Muži C na tom jsou o bod lépe a drží čtvrtou příčku tabulky královehradecké ligy mužů.


DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x TJ JABLONNÉ N/O  10:2
FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ  9:3

Naše holky odcestovaly do mrazivé haly v Červené Vodě. Tam i přes hodně absencí zaviněnými nemocemi odehrály velmi slušný turnaj. I přes záskok v brance hráčky z pole a v devíti statečných dokázaly přehrát oba soupeře a nasázet jim celkem devatenáct branek. Dorostenky tak drží druhou příčku v tabulce.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBC HRADEC KRÁLOVÉ C 8:4
FBC DOBRUŠKA x FBC ČESKÁ SKALICE 13:7

Naši starší žáci se utkali s na chlup stejnými soupeři jako naše mužské céčko. A výsledek také nebyl jiný. Hradec porazili kluci podobným rozdílem a Skalici rozstříleli třinácti brankami! Na turnaji kluci makali po celou dobu a zaslouženě si dokráčeli pro šest bodů. 


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Žákyně si na posledním turnaji v roce zahrály v Hradci Králové. Tam změřily síly s domácími hradeckými hráčkami, poté vyzvaly Hořice a nakonec hrály zápas proti Jablonnému.


ELÉVOVÉ

V sobotu se elévové naposled v tomto kalendářním roce představili v Hořicích. Kvůli nemocím jsme tým museli doplnit z přípravky a elévek. To ovšem na výkonu, radosti a předvedené hře znát nebylo a děti si turnaj užily a těší se na další zápasy po novém roce.