Související zápasy

FBC Dobruška
157_20240204_233047.jpg

Žáci a dorostenky stoprocentní

Perfektní víkend dobrušských kategorií zakončili dvěma výhrami také starší žáci a dorostenky. Oba týmy napodobily muže a ženy a své zápasy zvládly na jedničku.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x FBK SVITAVY  4:1
FBC DOBRUŠKA x KOBRA TATRAN HOSTINNÉ  13:0

Dorostenky mají za sebou další turnaj za šest bodů a drží stále první místo v tabulce. Tentokrát jim turnaj v Přelouči nastavil překážku již před prvním utkáním. Tradiční oporu v brance nahradily hráčky z pole, ale to se na předvedeném výkonu neprojevily. V prvním utkání si poctivým výkonem dokázaly holky poradit se Svitavami, kterým sice dovolily úvodní branku utkání, poté ale už na hřišti hrály prim. Jen díky dobré obraně soupeřek utkání nezlomily ve svůj prospěch dříve. Ve druhém nedělním utkání už s klidnějším průběhem zvládly zápas proti Hostinnému a třinácti brankami nedali soupeřkám šanci. Šest zápasů před koncem soutěže tak drží holky stále naději na kvalifikaci o play-off dorostenek. 


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x SOKOL CHLUMEC N/C  7:5
FBC DOBRUŠKA x PIRÁTI SOKOL CHRUDIM  4:3

Žáci se nenechali zahanbit a na turnaji v Hradci Králové zvítězili v obou utkáních. V prvním si díky dobré první třetině, ve které si zajistili rozhodující náskok, poradili s Chlumcem n/C. Druhý zápas také začali lépe a tři branky stihli v první části hry. Rozhodující branku přidali v té třetí a i když soupeř náskok stahoval, na vyrovnání už nedosáhl. Kluci tak mají čtvrtou výhru v řadě!