Související zápasy

FBC Dobruška
169_20240318_005600.jpg

Víkendový souhrn

Béčko opět vítězně. Céčko za čtyři body. Dorostenci úspěšní napůl a dorostenky ovládly svou soutěž!

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBK JIČÍN B  9:7
FBC DOBRUŠKA B x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ B  18:3

Muži B potvrdili skvělou formu a domácím prostředí nastříleli téměř třicet branek. V prvním utkání s Jičínem B to po dvou třetinách vypadalo na klidné vítězství. Avšak polevení koncentrace v třetí části málem stálo Dobrušku body. Nicméně vítězství si dokázali muži pohlídat. Ve druhém zápase si nejgólovější tým ligy poradil hravě se Rtyní B a rozstřílel ji osmnácti brankami! Dvě utkání před koncem soutěže jsou muži na druhém místě tabulky s odstupem tří bodů za Předměřicemi, se kterými se utkají v posledním kole ligy!


MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ B  8:5
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBK JIČÍN B 9:9

Céčko odehrálo taktéž domácí turnaj a proti stejným soupeřům jako muži B. Se Rtyní si poradili a uzmuli tři body. Druhý zápas byl napínavější. Hroši si vytvořili za dvě třetiny dobrý náskok, který ale jičínští dokázali v závěru smazat. Zápas tak skončil remízou. Céčko mužů se drží na pěkném pátém místě tabulky královehradecké ligy. 


DOROSTENCI

FBC DOBRUŠKA x HAGA PARDUBICE  5:4
FBC DOBRUŠKA x SOKOL CHLUMEC N/C  6:12

Dorost odehrál další turnaj v Chlumci. Trenér Tuček zhodnotil zápasy: "V prvním zápase jsme vybojovali cenné vítězství. I když se o tři góly prohrávalo snažili jsme se hrát pořád stejnou hru na které jsme se domluvili a postupně jsme to dotáhli až do vítězného konce. Bylo skvělé že to kluci nezabalili! Na druhý zapas nám s lepším týmem už nevyšly síly a bylo to znát od začátku. Velký dík patří Tobiášovi který zaskočil za gólmana a hlavně v prvním zápase nás hodně podržel. Děkuji klukům za další odmakaný turnaj."


DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD  3:0
FBC DOBRUŠKA x IBK HRADEC KRÁLOVÉ  3:0

Dorostenky si na posledním turnaji došly pro prvenství ve své lize dorostenek! V prvním utkání to bylo velké dobývání letohradské branky. Na těžkém hřišti se ale nakonec holky dokázaly prosadit a zvítězily. Druhý zápas byl proti domácím hradeckým soupeřkám a vlastně to byl zápas o prvenství v lize dorostenek našeho kraje. Dobrušské hráčky od začátku byly lepším týmem a zaslouženě si vybojovaly vítězství 3:0. Holky tak díky tomuto turnaji získaly pohár za první místo. Sezóna však pro ně ještě nekončí, následuje ještě nadstavba a kvalifikace o závěrečný turnaj MČR. V nadstavbě se holky utkají s pražskými FBŠ Bohemians. Utkání odehrají holky na domácí palubovce o víkendu 6./7. dubna.