Související zápasy

Víkendové výsledky našich družstev

Tento víkend se představila obě B družstva, jak mužů tak i žen. Své turnaje odehrály na domácí půdě také starší žákyně a žáci.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B  x  SOKOL CHLUMEC N/C  1:3
FBC DOBRUŠKA B  x   FBK KOBRA HOSTINNÉ  2:12

Béčku mužů se domácí turnaj nevydařil dle představ. V prvním zápase si nechali utéct začátek první třetiny, kdy se soupeř z Chlumce rychle ujal třemi brankami vedení. Po celý zápas se pak muži snažili dohnat ztrátu. Ale i přes velké odhodlání se to mužům nepovedlo, pouze při hře v šesti zkorigovali konečný výsledek na 1:3.

Ve druhém zápase proti druhému celku tabulky to vypadalo po první třetině naopak skvěle. Béčko drželo s favoritem krok a vyrovnané skóre 1:1 po první části. Dokonce Hostinné i přestřílely. Bohužel ve druhé třetině přišel zmar v podobě chyb, které soupeř trestal a šesti brankami v této části přehoupl vývoj utkání pro sebe. Třetí třetina znamenala už jen další branky v dobrušské síti a ani druhý zápas tak muži bohužel nezvládli.

ŽENY B

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x  FBC SKUTEČ 6:2
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x  FBK JIČÍN B 6:5

Ženská rezerva cestovala o víkendu do České Třebové, kde se holky utkali se Skutčí a s Jičínem B. V prvním zápase se ženám dařilo a dokázaly ženy Skutče porazit 6:2. Druhý zápas je čekal těžší oříšek, přebornice 2. ligy - jičínské ženy B. Vyrovnaný zápas, kdy naše holky stále dotahovaly se jim podařilo otočit ve třetí třetině ve svůj prospěch a Jičín zdolaly 6:5. Z turnaje tak vezou dvě velmi cenné výhry.

STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x  FBC HRADEC KRÁLOVÉ C 2:5
FBC DOBRUŠKA x  FBC LETOHRAD  2:6
FBC DOBRUŠKA x  IBK HOLICE  4:1
FBC DOBRUŠKA x  FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO  3:2

Starší žáci hráli svůj druhý domácí turnaj v sezóně a přivítali týmy z pátého výkonnostního koše. V prvních dvou zápasech nestačili na Hradec ani Letohrad, kterým vstřelili jen dvě branky. Chuť si spravili ve třetím zápase, kdy porazili Holice a ve čtvrtém dokázali dokonce zvrátit zápas s Orlickem, se kterým prohrávali už o dvě branky, ale nakonec zápas otočili a zvítězili 3:2.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 19:2
FBC DOBRUŠKA x FBC DOBRÉ 6:4
FBC DOBRUŠKA x HAGA PARDUBICE 17:1

Žákyně si na domácím turnaji s chutí zastřílely. Soupeřkám z Jičína a Pardubic nedali šanci. Okresní derby s Dobrým byl ale pěkný zápas i pro oko diváka. Oba týmy bojovali a předvedli pěkné výkony, ze kterého vzešel lépe tým dobrušských žákyň. Ty se tak dva turnaje před koncem sezóny nachází na třetím místě tabulky.