Související zápasy

FBC Dobruška
174_20240401_000005.jpg

Velikonoční víkend patřil juniorkám, žákyním a žákům

Na Velký pátek juniorky předehrávaly zápas s Jičínem, v sobotu na ně navázaly starší žákyně v Pardubících a víkendový program uzavřeli starší žáci turnajem ve Svitavách.

JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN  2:1

Juniorky netradičně v páteční odpoledne předehrávaly utkání s Jičínem. Dobrušské holky byly od začátku více aktivním týmem, avšak tuhou obranu Jičína se nedařilo prolomit. Dobré momenty, kdy měly holky dobrý pohyb a pěkné kombinace střídaly momenty, kdy se dobrušťačkám nedařilo prosadit a chtěli situace přehrát jeden na jednoho. Nicméně se nakonec podařila herní převaha přetavit ve dvě branky a z Jičína ta holky vezou výhru.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x SOKOL CHRUDIM  5:4
FBC DOBRUŠKA x FBC ČESKÁ SKALICE  4:2

Žáci cestovali ke svému velikonočnímu turnaji do Svitav. Tam si v prvním utkání poradili s Chrudimí, když k vítězství vedla cesta hlavně přes čtyřgólovou první třetinu. Druhé utkání naopak nezačali dobře, a museli otáčet nepříznivé skóre. Což se klukům povedlo a mohli tak slavit šestibodový turnaj.


STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x IBK HRADEC KRÁLOVÉ  2:13
FBC DOBRUŠKA x HAGA PARDUBICE  7:2
FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ  16:4

Žákyně si na předposledním turnaji v sezóně vybojovaly šest bodů. V prvním utkání proti hradeckému IBK to ale byl nejméně povedený zápas v tomto ročníku. Holky působily odevzdaně a bojovnost našli až ve druhém poločase, na vysoké prohře to ale už nic nezměnilo. Do druhého zápasu žákyně zapnuly a začaly hrát tak jak umí. Hagu přehrály  sedmi brankami. Poslední utkání proti Rtyni už holky najely na svůj tradiční výkon a přestřílely ji šestnácti brankami. Holky tak drží naději na třetí místo v tabulce.