Související zápasy

FBC Dobruška
9_20220905_141931.jpg
25_20220925_211742.jpg

V neděli se představily také starší žákyně a mladší žáci

Starší žákyně cestovaly ke svému prvnímu turnaji v sezóně do Vysokého Mýta. Mladší žáci hráli svůj první turnaj v Trutnově.

V neděli hráli své první turnaje také mladší žáci, kteří cestovali do Trutnova. Tam se utkali s domácím Trutnovem, Jaroměří a Jičínem. Kluky trápila marodka a tak na turnaji nebyli všichni a doplnily je tak holky z žákyň. Turnaj ukázal, že letošní sezóna bude pro mladší žáky náročná, jelikož hrají své zápasy na dvou hřištích naráz. Nicméně první turnaj v sezóně zvládli všichni odmakat!

Komentář trenéra Jirky Skladowského: Odmakáno, odpoceno, zahájeno... První turnaj sezóny v Trutnově za námi. Dobrá práce!

To starší žákyně se představily ve Vysokém Mýtě. Holky poprvé hrají na výsledky, ale stále se chceme zlepšovat hlavně herně.
V prvním zápase proti Vysokému Mýtu to nebylo ono a silnější soupeř našim holkám ukázal rezervy. To druhý zápas proti Lanškrounu a třetí proti Dobrému už byly lepší, holky se rozběhaly a rozehrály, ale první turnaj ukázal, že je potřeba stále makat.

FBC DOBRUŠKA x FTC VYSOKÉ MÝTO 4:14
FBC DOBRUŠKA x FBC TJ DRACI LANŠKROUN 5:7 
FBC DOBRUŠKA x FBC DOBRÉ 4:5