Související zápasy

Stoprocentní muži B i dorostenky, o víkendu bojovali také naši nejmenší

Druhý listopadový víkend se představilo hned pět dalších družstev Dobrušky. Muži B i mladší žákyně se představily na domácí palubovce. Dorostenky, elévové a přípravka cestovali ke svým zápasům mimo domácí prostředí.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBC TRUTNOV B  6:2
FBC DOBRUŠKA B x FBC ČESKÁ SKALICE  16:1

Že domácí palubovka dobrušským týmům svědčí už okusil také mužský B tým, který se představil v sobotu poprvé na domácím hřišti v Dobrušce na svém třetím turnaji v sezóně. Prvním soupeřem jim byl celek trutnovského béčka, se kterým to byl zpočátku celkem vyrovnaný souboj, aspoň co se šancí týče. Dobruška vedla už po pěti minutách hry, ale další branky se nepodařilo přidat. To hlavně díky rozkouskované druhé třetině, kterou narušila dohromady tři vyloučení. Poté se ale hra uklidnila a domácí dokázali vstřelit další dvě branky a inkasovat pouze jednou. Po dvou třetinách tak byl stav 3:1 a dobrušťáci se hnali za první letošní výhrou. Ve třetí části zápasu dokázali vstřelit ještě tři branky a dokráčeli si tak pro první body v sezóně.

Druhý zápas to byla o trochu jednodušší písnička. Už po jednadvaceti vteřinách vedla Dobruška 2:0 a rázně tak vkročila do druhého zápasu v turnaji. Do konce třetiny přidali domácí ještě dvě branky a o osudu zápasu bylo víceméně rozhodnuto. Další dvě třetiny si dobrušťáci otevřeli střelnici a přidali celkem ještě 12 branek.

Po čtyřech úvodních zápasech tak konečně mužské béčko připisuje body do tabulky.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ B 4:2
FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO 4:1

Třetí turnaj v sezóně znamenal pro dorostenky poprvé plný bodový zisk z obou zápasů. Na turnaji se předvedly také starší žákyně, které si pomalu zvykají na velké hřiště a doplňují tak starší dorostenky. V prvním zápase dokázaly přestřílet soupeřky z Přelouče a zaslouženě tak zvítězit. Druhý zápas byl o něco vyrovnanější, holkám se ale dařilo poctivě bránit a přidat postupně během zápasu čtyři branky a bylo z toho druhé vítězství. Dorostenky jsou tak po šesti odehraných zápasech na třetí příčce tabulky.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Po třech týdnech se naše mladší žákyně představily na domácí půdě v Dobrušce. Jejich soupeřkami byly hráčky z Hradce Králové, Jičína, Jablonného nad Orlicí a Hořic. Holky v každém zápase sbíraly nové zkušenosti, pilovaly naučené dovednosti z tréninku a užily si kopec zábavy. Velké díky patří všem, co pomohli s pořádáním turnaje.

ELÉVOVÉ

Další turnaj měli na programu také elévové, kteří se představili v Hradci Králové. Soupeři jim v tomto turnaji byly týmy Hradce, Jaroměře a Trutnova. Na všech bylo vidět další zlepšení od posledního turnaje. Trenér Tuček si pochvaloval hlavně nasazení a chuť do hry. Elévové dokázali se všemi soupeři držet vyrovnaný krok a zápas od zápasu se dařilo střílet i více branek.

PŘÍPRAVKA

Naši nejmenší hráli už svůj třetí turnaj, tentokrát v Jaroměři. Na turnaji se potkali se čtyřmi hradeckými soupeři a s Hořicemi. Přípravka v Jaroměři ukázala, že jde v trénincích správným směrem! Ve všech pěti odehraných zápasech předvedla velmi povedené výkony. Pro trenérský tým je to obrovská motivace a závazek k další práci s těmito nadějnými prcky!