Související zápasy

FBC Dobruška

Smolná neděle pro muže

Áčko si vybralo velkou dávku smůly na turnaji ve Vysokém Mýtě a prohrálo těsně obě utkání. Béčko odjelo z Trutnova také s prázdnou.

Muži A

FBC DOBRUŠKA x ŠPINDL UBALS TJ SPARTAK VRCHLABÍ 5:6 (3:0, 0:4, 2:2)

Druhý turnaj na úzkém hřišti ve Vysokém Mýte nečekalo mužské áčko nic lehkého. Nicméně první zápas proti přeborníkovi regionální ligy z Vrchlabí začali muži skvěle. Hned první přečíslení využil Grulich a následně dvě nabídnuté přesilovky využil kapitán Čtvrtečka a opět Grulich.  Každopádně to bylo, co se gólů týče, na chvíli z dobrušské strany vše. Ve druhé části se soupeř herně zvedl a tlačil se do koncovky, s přispěním štěstí dokázal srovnat stav skóre a dokonce ho otočit ve svůj prospěch už během druhé třetiny. Dobruška ale dál makala, jen nedělní smůla se přilepila všem na paty a na hokejky asi už před halou. Pět minut před koncem zápasu začalo to pravé drama. Během minuty se třikrát měnilo skóre. Nejdříve využil další přesilovku Čtvrtečka a srovnal skóre zápasu na 4:4. Půl minuty na to odpověděl vrchlabský Havlík a Špindl opět odskočil. Další srovnání na 5:5 přišlo opět z hokejky Moravce. Oba soupeři si před koncem zápasu vybrali své time-outy a hnali se za vítězstvím. Zápas, který snesl přísné měřítko a nabídl pěknou podívanou plnou nasazení obou celků by si jistě zasloužil spíš remízu, ale šťastnější v tomto ohledu byli hráči Vrchlabí, kteří rozhodli brankou čtyřicet vteřin před koncem.

FBC DOBRUŠKA x FTC VYSOKÉ MÝTO B 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)

Druhý zápas a druhé smolné nedělní představení. Na domácí celek na jeho palubovce to v neděli také nestačilo. Zbytečné nebo smolné góly provázely muže celou neděli. Chyběla lehkost v zakončení v obou zápasech, na každou branku se dobrušťáci hodně nadřeli. Výsledkem je srovnatelné skóre jako v prvním zápase.

Bohužel na druhém turnaji vyšlo mužské áčko na prázdno, nicméně nasazení a přístup k zápasům byl ode všech opět skvělý. I přes prohry má tenhle tým rozhodně co ukázat a už netrpělivě vyhlíží další utkání, která jsou na programu 5. listopadu opět ve Vysokém Mýtě.

Muži B

FBC DOBRUŠKA B x TJ SOKOL JAROMĚŘ BEE&VETS B 1:16 (1:4, 0:5, 0:7)
FBC DOBRUŠKA B x FBŠ VŠESTARY B 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)

Bengo na prvním turnaji v Trutnově nezačalo nejlépe. Rezerva Jaroměře na naše chlapy vlétla a už po první třetině bylo rozhodnuto. Soupeř si do konce zápasu otevřel střelnici a dokráčel si pro pohodovou výhru.
Druhý zápas byl podstatně vyrovnanější. Sice po druhé třetině svítilo skóre 1:3, ale béčko už mělo více ze hry než v prvním zápase. Při troše štěstí to mohlo být i gólově od dobrušťáků bohatší. Každopádně ztrátu se dohnat nepodařilo a v druhém zápase chlapi taktéž prohráli.

První turnaj tak béčko nezastihl v nejlepší formě, na spoustě věcích bude potřeba v tréninku ještě zapracovat.