Související zápasy

FBC Dobruška
172_20240323_153615.jpg

Shrnutí víkendových turnajů mládeže

Celkem pět kategorií se představilo o víkendu. V sobotu odehráli další turnaje naši nejmenší přípravka a elévové. V neděli bojovaly juniorky a mladší žáci a žákyně.

JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x TIGERS START 98  4:1
FBC DOBRUŠKA x FA MLADÁ BOLESLAV  1:3

Juniorky mají za sebou další turnaj, tentokrát v České Třebové. V prvním utkání poradily z pražskými soupeřkami ze Startu poměrem 4:1. Ve druhém i přes dobrý finiš nestačily na Mladou Boleslav. 


MLADŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBK DRACI HOŘICE  5:2
FBC DOBRUŠKA x FBC TRUTNOV   3:6
FBC DOBRUŠKA x IBK HOLICE  1:1
FBC DOBRUŠKA x FLORBAL NÁCHOD  3:2

Turnaj žáků hodnotí trenér J. Skladowski: "Mladší žáci, doplnění vzhledem k nemocem o tři děvčata, sehráli poměrně povedený turnaj v Trutnově. Soupeřem nám tentokrát byla i družstva z vyšších výkonnostních košů, což se však ve hře nijak neprojevilo. Dobrušští hráči ani v jednom zápase nebyli herně horší, což pro mne bylo zásadní. Výhry střídaly remízy i těsné porážky, ale zejména poslední zápas, kdy jsme s favorizovaným Náchodem smolně prohráli 2:3, hodnotím velmi kladně. Obě mužstva chtěla hrát technický florbal. Radost mi tak nakonec kalila jen dvě zranění našich hráčů v obličeji, která nebyla bohužel ani posouzena jako faul a trochu jsme trnuli, jak moc byla pro děti nebezpečná... Velký dík holkám, že nás nenechaly ve zdravotní kapacitní nouzi."


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Žákyně si zahrály v Hradci Králové! Na turnaji změřily síly s dvěma týmy Jičína, Hradcem Králové, Rtyní a Svitavami. Holky si zápasy užily a předvedly parádní výkony. 


ELÉVOVÉ

V sobotu elévové odehráli své zápasy v Jičíně. Utkali se s týmy z Jaroměře, Jičína a Hořic. Z důvodu absence několika hráčů jsme museli tým doplnit tým o elévku a mladší žákyně za což jim moc děkujeme. Kluci i holky své zápasy odmakali a odjíždějí s dobrým pocitem z předvedené hry.


PŘÍPRAVKA

Naši nejmenší si užili další turnaj! V sobotu cestovali do Jaroměře, tam si zahráli další zápasy a mohli tak ukázat co se doposud naučili. Zahráli si celkem pět zápasů a to proti třem týmům Hradce Králové, Jičínu a Rtyni.