Související zápasy

Sezónu zakončily turnaje žen B a elévů.

Konec sezóny 2022/2023 při posledním dubnovém víkendu, který zakončily turnaje žen B a elévů.

ŽENY B

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x DYNAMOSPORT PARDUBICE 8:1
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x FTC VYSOKÉ MÝTO 1:4

K poslednímu turnaji v sezóně cestovalo ženské béčko do Vysokého Mýta, kde se v prvním zápase utkalo s posledním celkem Dynamosport a ve druhém zápase s domácím týmem. První zápas byl jasnou záležitostí už od první třetiny, když dobrušskodoberské ženy zvládly nastřádat čtyřbrankový náskok a ani jednou neinkasovat. Druhá část byla vyrovnaná a skončila po brance na každé straně, v poslední části zápasu si už ale vzaly slovo naše ženy a dalšími třemi brankami rozhodly o jasné výhře 8:1.

Druhý zápas proti domácímu celku začal taktéž dobře pro naše barvy, v sedmé minutě se ženy ujaly vedení 1:0. To však bylo z hokejek našich žen v tomto zápase vše. Domácí hráčky postupně srovnaly hru a v každé třetině přidaly po brance, v té třetí dokonce dvě a tak i přes střeleckou převahu Dobrušky dokázaly zvátězit 4:1.

ELÉVOVÉ

Druhá nejmladší kategorie našeho klubu si poslední turnaj v sezóně nechala na domácí palubovku v Dobrušce. Tam za nimi přijeli soupeři z Hradce Králové, Jaroměře a Trutnova. Kluci si poslední turnaj velmi užili, odmakali všechna utkání na sto procent a nakonec se mohli radovat i z poháru, který za své celoroční snažení dostali!