Související zápasy

FBC Dobruška
136_20231127_094640.jpg

Přípravka doma, žákyně v Hostinném

O víkendu hrála dvě mládežnická dobrušská družstva. Přípravka se představila na domácí půdě se dvěma týmy, starší žákyně cestovaly ke třetímu turnaji během dvou týdnů do Hostinného.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD 7:6
FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO 7:10
FBC DOBRUŠKA x KOBRA TATRAN HOSTINNÉ 3:3

Holky se ukázaly v krátké časové době už na třetím turnaji, tentokrát na hřišti v zasněženém Hostinném nastoupily k prvnímu zápasu s Letohradem. Ospalé tempo a vlažný výkon na soupeřky sice stačil a dobrušťačky dokázaly zvítězit, ale ani holky nebyly s předvedenou hrou spokojené. Ve druhém utkání rozpoložení našich holek dokázaly orlickotřebovské hráčky využít, holky sice v první části dokázaly střílet branky a alespoň výsledkově držet se soupeřkami krok, ale nedůraz a ospalý výkon znamenal, že ve druhé části hry si šly pro zasloužené vítězství soupeřky. Až v posledním utkání dobrušské se holky probudily a ukázaly co opravdu umí. S domácími sehrály vyrovnanou partii a i přes nepříznivé skóre bojovaly až do konce, kde jim bylo odměnou vyrovnání stavu půl minuty před koncem. Holky si tak ukázaly, že když opravdu chtějí a poctivě pracují, mohou se měřit s každým. 


PŘÍPRAVKA

V sobotu se naši nejmladší představili v domácí hale. Účast byla slušná, takže nás reprezentovali 2 týmy - FBC Dobruška červení a FBC Dobruška bílí. Oba týmy doprovázela bojovnost, chuť hrát a hlavně radost ze hry. Každým zápasem rostla předvedená hra a všichni už se těší na další turnaje!