Související zápasy

FBC Dobruška
57_20221211_200526.jpg

Předposlední hrací víkend v tomto roce odehrálo své turnaje pět dobrušských družstev

Víkend ve znamení úzkých kádrů snad každé kategorie. Zima nastala a nemoci a nahlazení se nám nevyhýbají. I přes menší počet hráčů na střídačce to ale týmy tento víkend obojovaly ve všech svých zápasech. V sobotu měly na programu turnaj ženy B, dorostenky a elévové. V neděli pak mladší a starší žáci. Níže najdete report k jednotlivým družstvům.

ŽENY B

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO  4:8
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x TJ JABLONNÉ N/O 1:7

Ženské béčko mělo tento víkend spoustu absencí, a tak odehrály turnaj v 9, respektive druhý zápas v 8 v poli. V prvním zápase proti domácímu Třebovsku utekl ženám začátek, poté už ale obě třetiny dokázaly odehrát vyrovnaně, bohužel to ale na body nestačilo. Ve druhém klání si ženy Jablonného zajistily svou výhru hlavně ve druhé třetině, kdy vstřelily čtyři branky, na které dobrušskédoberské ženy nestačily reagovat. 


DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x TJ JABLONNÉ N/O  9:3
FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ  10:1

V chladné hale v Červené Vodě, odehrály dorostenky další turnaj, ze kterého si domu odvezly plný počet bodu za dvě přesvědčivá vítězství. V prvním utkání proti domácímu Jablonnému se děvčata rozehřívala velmi pozvolna a pustila domácí celek do vedení. Postupem času se i díky změnám v sestavě podařilo zlepšit výkon, za což byl tým odměněn 9 vstřelenými brankami.

Ve druhém utkání proti Přelouči byl ze strany Dobrušky k vidění pohledný kombinační florbal, za což byla děvčata po zásluze odměněn deseti brankami. 

Všechny hráčky poctivě odmakaly celý turnaj i přesto, že spousta z nich dohrávala se zraněním.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V P.  1:3
FBC DOBRUŠKA x SOKOL CHLUMEC N/C 8:2
FBC DOBRUŠKA x HVĚZDY ČESKÁ SKALICE 5:4pn

Starší žáci si tentokrát vyzkoušeli šestý koš a trochu jiný systém zápasů. Nejdříve odehráli ve skupině zápasy se Rtyní a Chlumcem a poté si to rozdali o třetí místo na turnaji s domácí Českou Skalicí, kterou udolali v nájezdech.


MLADŠÍ ŽÁCI

Mlži a jejich další turnaj, tentokrát v Hořicích. Dle slov kouče Jirky: "Neskutečný turnaj. Poté co více než půlku týmu složila nemoc sehrajeme krásné utkání s Hořicemi a přejedeme Hradec a Trutnov. Velká radost a zadostiučinění!"


ELÉVOVÉ

Elévové hrály své zápasy v Jičíně, a utkali se dvěma hradeckými soupeři a s Jičínem.