Související zápasy

FBC Dobruška
43_20221031_162829.jpg

Poslendní řijnový víkend hráli také starší žáci a rezervy obou A týmů

Na státní svátek se představilo ženské béčko v domácím turnaji. Druhý turnaj hráli také muži B a ke svému třetímu turnaji cestovali do Hořic starší žáci.

ŽENY B

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x FBK JIČÍN C 2:12
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x DYNAMOSPORT PARDUBICE 16:4

Už čtvrtý turnaj má za sebou ženské béčko. Už podruhé se představily na domácí palubovce. V prvním zápase nestačily na mladé pušky z Jičína. Ve druhém zápase si spravily chuť a pardubický celek přejely šestnácti brankami. V tabulce tak patří ženám sedmé místo, které okupují s dvanácti získanými body.


MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBK JIČÍN B 2:8
FBC DOBRUŠKA B x FBK KOBRA TATRAN HOSTINNÉ 1:10

Ani druhý turnaj bengu výsledkově nevyšel. I přes zlepšenou hru to na body v neděli nebylo. Každopádně i přes hrozivě vypadající skóre se hra béčku postupně zlepšuje a na dalším turnaji budou chtít vybojovat první body. Muži B se zatím krčí na předposledním místě tabulky a vyhlíží další turnaj, kde svou bilanci může zlepšit.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x TJ SOKOL JAROMĚR B 3:1
FBC DOBRUŠKA x FBŠ VŠESTARY 3:5
FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO 7:4
FBC DOBRUŠKA x FBK HOŘICE 10:1

Starší žáci cestovali ke svému třetímu turnaji do Hořic. Postupně se utkali se čtyřmi soupeři a předváděná hra ani výsledky nebyly vůbec špatné! Našli přemožitele pouze v zápase se Všestary a zbylé tři zápasy dokázali vyhrát a soupeře přehrát. Kluci i holky makaly ve všech zápasech od začátku do konce a zaslouží pochvalu za celkový přístup ke všem zápasům.