Související zápasy

FBC Dobruška
86_20230417_084256.jpg

Poslední turnaj v sezóně pro přípravku, mladší žákyně a juniorky

V sobotu se ve svých posledních zápasech sezóny představily tři dobrušské kategorie. Jak se jim dařilo zjistíte v reportu z turnajů níže.

JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x FBC KUTNÁ HORA 7:5
FBC DOBRUŠKA x HAGA PARDUBICE 7:0

Juniorky odehrály poslední dva zápasy sezóny na domácí půdě. Nejprve si ve vyrovnaném utkání poradily s druhým celkem tabulky Kutnou Horou, ve druhém zápase si bez větších problémů došly pro vítězství i proti Pardubicím. V obou zápasech se předvedly všechny hráčky, a tak si poslední ligová vítězství užil celý kádr. 

Do prvního zápasu vstoupily juniorky skvěle a v prvních dvou třetinách si zajistily pětibrankový náskok. Ve třetí části soupeř ale nezahálel a dobrušské holky polevily v koncentraci. Soupeř hned trestal a čtyřmi brankami zdramatizoval utkání. Konec ale naše juniorky zvládly a sedmou brankou v zápase rozhodly o vítězství.

Druhá zápas proti poslednímu celku tabulky se hrál v trochu poklidnějším módu a dobrušťačky se dlouho nemohly dostat do tempa ani k brankovým příležitostem. Důkazem je toho bezbranková první třetina. Ve druhé a třetí třetině už se ale holky rozehrály a celkem sedmi brankami rozhodly o poslední ligové výhře v sezóně. Juniorky jsou v tuto chvíli na druhém místě tabulky, ale jejich soupeřky ještě dohrávají další zápasy. Nejhůře však budou juniorky třetí.


MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ

V sobotu mladší žákyně odehrály svůj poslední turnaj této sezóny v Jablonném nad Orlicí. Holky si zahrály proti 4 týmům, mezi které patřily pořádající tým Jablonné, Rtyně v Podkrkonoší, Tatran Hostinné a Pardubice. Holky se snažily a své poslední zápasy odehrály na jedničku, a za to je na konci turnaje čekal pohár, který si přivezly do své sbírky!


PŘÍPRAVKA

Velmi povedený sobotní turnaj v podaní naší přípravky byl k vidění v hořické sportovní hale. Celkem bylo na programu šest napínavých utkání, ve kterých jsme posunuli své florbalové dovednosti zase o kus dál.