Související zápasy

Poslední lednový víkend se představily čtyři dobrušské kategorie

Muži B, starší žákyně, mladší žáci a přípravka bojovali o víkendu ve svých zápasech. Report z turnajů jednotlivých kategorií najdete níže ve článku.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B  x  DTJ FBC TRUTNOV B  6:4
FBC DOBRUŠKA B  x  SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L  4:13

Dobrušské béčko mužů zavítalo k dalším dvěma zápasům do známé haly v Předměřicích. Tentokrát odcestoval skoro kompletní kádr šestnácti hráčů, doplněný pár hráči z áčka. V prvním zápase byla k vidění vyrovnaný souboj. Ke cti našich borců je určitě to, že dokázali otočit nepříznivý stav, který svítil na tabuli po první třetině 1:3. Ve druhé třetině stáhli náskok soupeře na jednu branku a v té třetí dokonali obrat a zvítězit 6:4.

Druhé utkání béčku už tolik nevyšlo. S domácím sokolem dokázali muži držet krok pouze do poloviny zápasu. Zlomová byla hlavně druhá část, ve které muži inkasovali sedm branek. Domácí si otevřeli střelnici a celkem si došli pro vítězství 13:4.
Béčko tak drží osmou příčku tabulky, do které po tomto turnaji připsali muži 3 body.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA  x  FBK KOBRA TATRAN HOSTINNÉ  10:5
FBC DOBRUŠKA  x  FBC LETOHRAD OREL ORLICE  12:3
FBC DOBRUŠKA x  IBK HRADEC KRÁLOVÉ  3:10

Žákyně měla na programu odpolední turnaj v Hostinném, kde se utkaly s dalšími třemi soupeři. V prvních dvou si celkem bez problému poradily s domácím celkem i s týmem Letohradu. Ve třetím zápase už byl nad jejich síly celek z hradeckého IBK, ve kterém ale předvedly výkon, na kterém se dá stavět. Žákyně zlepšují svou hru každý turnaj a zápasy s těžšími soupeři zvládají už o dost lépe.

MLADŠÍ ŽÁCI

Mlži a jejich druhý domácí turnaj je svedl proti celkům Trutnova, Dvůr Králové n/L a Jičínu. Trenérovo hodnocení: "Nedělní turnaj mi udělal radost. Oproti poslednímu turnaji předvedli dnes chlapci diametrálně odlišný výkon. Bylo vidět nasazení, snaha a přenesení toho co jsme pilovali na tréninku do zápasů."

PŘÍPRAVKA

Přípravka cestovala k už šestému turnaji v sezóně do Kuklen v Hradci Králové. Na turnaji si zahráli celkem pět zápasů proti Jaroměři, Hradci, Jičínu a Hořicím. Všichni se těšili a chtěli si zahrát s chutí každý zápas. Ke konci turnaje jsme trochu zápasili s únavou, ale i přes to děti odbojovaly turnaj až do konce.