Související zápasy

FBC Dobruška
127_20231112_175618.jpg

O víkendu se odehrály domácí turnaje žáků, žákyň a elévů

Druhý listopadový víkend se představila tři naše mládežnická družstva. A všechny měly na programu domácí turnaj v nové hale Pulická.

STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBK HOŘICE 4:5
FBC DOBRUŠKA x FBK TJ SVITAVY 2:5

O víkendu se v domácí hale představili také starší žáci, kteří odehráli dvě utkání. Začátek prvního zápasu se příliš nepovedl, nicméně další dvě třetiny byly odehrané s patřičným nasazením a remíza nám tak utekla o jeden gól. Druhý zápas měl přesně opačný průběh a ani přes velké nasazení se jej nepodařilo otočit. Kluci tak z domácího turnaje body do tabulky nepřidali.


STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 9:7
FBC DOBRUŠKA x IBK HRADEC KRÁLOVÉ 10:17
FBC DOBRUŠKA x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L 7:5

Žákyně odehrály domácí turnaj a po posledních dobrých výkonech na turnaji v Třebové, chtěli navázat na dobré výsledky. V prvním zápase se ale nemohly dostat do tempa a s Jičínem zlomily utkání až v závěru, ale hra rozhodně nevypovídala o tom, co holky umí. Ve druhém zápase proti Hradci už bylo vidět zlepšení, ale stále to nebylo ono. Parádní výkon přišel ale ve třetím utkání proti Dvoru, kdy holky ukázaly co v nich je. Dobrý bojovný výkon, kdy všechny holky makaly po celý zápas a zaslouženě zvítězily.


ELÉVOVÉ

Elévové sehráli druhý turnaj v sezóně a to na domácí půdě v Dobrušce. Postupně se utkali s týmy z Jaroměře, Hostinného a Rtyně. Kluci v každém zápase makali a ukázali a předváděli pěkné výkony.