Související zápasy

FBC Dobruška
35_20221017_164340.jpeg

O víkendu hráli své zápasy také elévové, starší žáci a ženy B

Další hrací víkend je za námi. Představili se poprvé v sezóně elévové, domácí turnaj odehráli starší žáci a ženy B cestovaly do Svitav.

ELÉVOVÉ

Naše druhá nejmladší kategorie zavít

ala poprvé v sezóně na turnaj. Elévci hráli své zápasy v Hořicích a postupně se utkali s domácími Hořicemi, Hradcem Králové a Jičínem. Na turnaji se někteří hráči a hráčky představili úplně poprvé v životě a tak při utkáních sbírali všichni hlavně zkušenosti a zjišťovali jak to při zápasech chodí. Na první turnaj to nebylo špatné, kluci i holky bojovali srdnatě ve všech zápasech, i když bylo vidět, že někteří soupeři jsou už zkušenější. Motivace tak do dalších tréninků je jasná, stále se snažit zlepšovat a pracovat na svých dovednostech.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x IBK HOLICE 1:6
FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO B 3:4 
FBC DOBRUŠKA x FBC HRADEC KRÁLOVÉ C 3:2
FBC DOBRUŠKA x FBŠ VŠESTARY 3:7

Starší žáci se představili na domácí palubovce připsali další výhru. První zápas jim výsledkově moc nevyšel. Další dva už byly podstatně vyrovnanější, v posledním to na lepšího soupeře ale nestačilo. Přesto kluci i holky předvedli snaživý výkon. Pro většinu je hra v 5 nová, získávají tak první zkušenosti a věříme, že se budou i nadále zlepšovat v dalších zápasech, které je čekají.


ŽENY B

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x FBK SVITAVY 2:12
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO 7:8

Ženské béčko má za sebou už třetí turnaj. Forma se ale hledala při prvním zápase těžko a domácí Svitavy si s chutí proti našim ženám zastřílely. Ve druhém utkání to ale již bylo podstatně vyrovnanější představení. Přetahovačku o to, kdo zvládne otočit skóre ve svůj prospěch ale nakonec zvládlo těsně Orlicko a ani z druhého zápasu si ženy body neodvezly. Po dvou bodově úspěšných turnajích tak tentokrát bohužel bez bodu. Ženské béčko můžete přijít podpořit už za týden na domácí turnaj, který se koná na svátek v pátek 28. 10. v nové hale Pulická v Dobrušce.