Související zápasy

FBC Dobruška
84_20230402_154313.jpg

O víkendu bojovalo šest dobrušských družstev!

Úvodní aprílový víkend se představilo hned šest dobrušských kategorií. V sobotu bojovali naše nejmladší týmy přípravky a mladších žáků. Svou sezónu ukončily posledním turnajem také dorostenky. V neděli šli do akce také v posledním turnaji sezóny starší žáci a na dalších palubovkách bojovaly ženy B a mladší žákyně.

ŽENY B

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x HAGA PARDUBICE  7:2
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ B x FBC TRUTNOV  5:6

Ženské béčko vybojovalo z nedělního turnaje v Trutnově 3 body. V prvním zápase si ženy, i přes vyrovnanou první třetinu, bez větších problémů poradily s pardubickou Hagou. Druhý zápas nabídl zajímavější představení. Jedenáctigólová přestřelka s Trutnovem bohužel o branku lépe vyzněla pro 
domácí a ženy tak těsně prohrály 6:5. Ženy jsou tak dva zápasy před koncem soutěže na desátém místě tabulky 2. ligy.


DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x TJ JABLONNÉ N/O 11:1
FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ 13:1

Na poslední turnaj v sezóně zamířila dobrušská děvčata do nové haly v Červené Vodě. Holky měly už před turnajem jisté nejhůře třetí místo, při získání plného počtu bodů mohly pokukovat ještě o druhé příčce, ovšem to by musel druhý Jičín ztratit body ve svých zápasech. Což se bohužel pro naše holky nestalo. I tak ale na posledním turnaji rozdávaly dobrušské holky florbalovou radost. Oba soupeře přestřílely dvojciferným počtem branek a zaslouženě na turnaji získaly šest bodů. Víc ale určitě všechny těší předváděná hra, která od září vypadala rozhodně lépe. Holky na turnaji obdržely pohár za třetí místo v lize a těší se už teď na další sezónu. 


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V P. B  5:2
FBC DOBRUŠKA x SOKOL CHLUMEC N/C  6:0
FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ  2:3

I starší žáci odehráli svůj poslední turnaj sezóny. Kluci bojovali v šestém koši v hale v České Třebové. V prvních dvou zápasech si přesvědčive poradili se Rtyní B a Chlumcem, ve finále turnaje je pak čekal celek Přelouče. Zápas byl vyrovnaný až do konce, přeloučským se ale podařilo vstřelit o jednu branku více a v zápase tak zvítězili.


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Holky makaly na svém předposledním turnaji ve Rtyni. Zahrály si proti domácím, Jičínu a Hradci Králové. 


ELÉVOVÉ

Kluci společně s holkama bojovali na sobotním turnaji v Jičíně. Prořídlá sestava makala každý zápas i když měly oba týmy pouze jednoho na střídání. S turnajem se ale všichni popasovali výborně a zvládli zápasy proti Jičínu, Trutnovu a Náchodu. Elévy čeká už pouze poslední turnaj a to na domácí palubovce 30. 4. 2023.


PŘÍPRAVKA

V sobotu se představili naši nejmladší v oblíbené hale v Kuklenách, kde byli už po 3x za poslední 3 měsíce. Navázali na svoji práci při trénincích a předvedli krasnou a bojovnou hru.