Muži mistry královehradecké ligy! Poslední turnaj také pro starší žáky.

Muži zvládli poslední turnaj sezóny opět vítězně. Starší žáci na konec sezóny také předvedli dobré výkony a ve středeční dohrávce se představil také juniorky.

MUŽI A

FBC Dobruška x 1.FC Rokytnice vv O.h. Supy |  11:0
FBC Dobruška x TJ Sokol Dvůr Králové n/L |  5:4

Mužskému áčku díky zaváhání Trutnova, stačilo k prvnímu místu v tabulce zvládnout poslední dva zápasy v sezóně. V neděli tak odjeli do Trutnova muži v bojovné náladě. V prvním zápase si bez problémů poradilo áčko se supy z Rokytnice poměrem 11:0. To druhý zápas chystal drama. Jelikož rezerva Dvora Králové byl jediný tým, který Dobrušku letos porazil, čekala se těžká bitva. První třetinu ale lépe zvládli dobrušští chlapi. Odhodlaně a rázně vstoupili vstříc mistrovským oslavám a po první třetině vedli 4:2. Zdálo se, že si Dobruška dojde pro vítězství, nicméně od druhé třetiny ale začala bitva, která byla způsobená hlavně několika vyloučeními na obou stranách. Díky tomu se podařilo soupeři srovnat krok a snížit skóre. V závěru třetiny však ještě Dobruška odskočila opět do dvoubrankového vedení. Ve třetí třetině už pouze Dvůr snížil, ale nic víc už nepředvedli. Dobruška tak po zásluze vyhrála i poslední zápas v sezóně a bez ohledu na ostatní výsledky skončila na prvním místě v tabulce Královehradecké ligy a může se těšit z postupu do Regionální ligy!

JUNIORKY

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové |  2:2

Dohrávku sobotního turnaje s Hradcem měly na programu naše juniorky ve středeční odpoledne právě v Hradci Králové. Na turnaj se sešly holky ve dvou pětkách a zdálo se, že jim to vyhovuje. Utkání se hrálo v dobrém tempu a naše holky měly od začátku rozhodně víc šancí i střeleckých pokusů. Bohužel florbal se hraje na góly a na ty pouhé dva dobrušské dokázaly hradecké soupeřky vždy zareagovat. Výsledkem byla tedy opět remíza.

STARŠÍ ŽÁCI

FBC Dobruška - HAGA Pardubice |  1:8
FBC Dobruška - FBK Piráti Sokol Chrudim |  6:4
FBC Dobruška - TJ Sokol Jaroměř |  6:4

Poslední turnaj v letošní sezóně pro starší žáky byl opět vydařený! Sice v prvním zápase nenašli recept na soupeře z Pardubic. V tom druhém a třetím si ale připsali dvě výhry. Na konci sezóny tak starší žáci se sžili s novou soutěží a dokázali, že za ten rok se už na velkém hřišti celkem rozkoukali. Čeká je však práce i v dalších trénincích aby se mohli zlepšovat i nadále.