Související zápasy

Muži B jsou mistři Královéhradecké ligy!

Poslední turnaj na domácí půdě prodloužilo mužské béčko neporazitelnost na 15 utkání a díky výhře proti Předměřicím mohli převzít pohár pro nelepší tým Královéhradecké ligy.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FLORBAL NÁCHOD C  7:3
FBC DOBRUŠKA B x FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L  6:3

Béčko dokleplo v sobotu na domácí scéně snovou sezónu. Čtrnáctým vítězstvím v řadě si nejprve poradili s C týmem Náchoda, aby si připravili půdu na odpolední zápas o všechno. Díky pomoci kolegům z C týmu, kteří porazili v předchozím utkání Předměřice, to tak byl parádní souboj a navíc v posledním zápase sezóny, když se o titul střetnul první a druhý tým tabulky. Utkání začalo zostra, hned po šesti vteřinách se prosadili předmeřičtí a vedli rychle 1:0. Odpověď přišla o půlminuty později, když se trefil Čtvrtečka. Napínavá a vyrovnaná první třetina ale další branky nepřinesla. I druhá část skončila stejným poměrem, a měla i podobný scénář, na branku ve druhé minutě Předměřic, odpověděl po další minutě nejlepší střelec soutěže Jiruška. První vedení v zápase uzmul pro dobrušťáky Janeček, který se trefil zkraje třetí třetiny. Na jeho braku stačili ještě o tři minuty později zareagovat třetí trefou hosté. To už však z jejich strany bylo v tomto utkání vše. Nejprve se prosadil J. Kollert, a o chvíli později opět Jiruška. Předměřice se uchýlili na konci zápasu ke hře bez brankáře, ale snížit se jim nepodařilo, a tak pomyslný poslední hřebík zatloukl do odkryté klece šestou brankou Dobrušky D. Kollert. Béčko tak slaví zasloužené první místo a postup do Regionální ligy!