Související zápasy

FBC Dobruška
154_20240128_110806.jpg

Muži B a C stoprocentní, hráli také dorostenci a dorostenky

Béčko a Céčko mužů odehrálo vítězný turnaj v Hradci Králové. Dorostenci zavítali do České Třebové a dorostenky odehrály domácí turnaj v Dobrušce.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBC HRADEC KRÁLOVÉ C  9:5
FBC DOBRUŠKA B x SOKOL CHLUMEC N/C   12:6

Béčko navázalo na domácí turnaj a po čtrnácti dnech připsalo dalších šest bodů. Tentokrát si na hřišti v hradeckých Kuklenách poradili znovu s hradeckým C týmem a poté rozstříleli chlumec dvanácti brankami. Naši muži se tak posunuli na čtvrté místo v tabulce královhredecké ligy. 


MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x SOKOL CHLUMEC N/C B 1:0
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC HRADEC KRÁLOVÉ C 6:2

Muži C odehráli stejná utkání jako naše béčko na stejném turnaji. Céčko bylo na branky tento turnaj skoupější, ale i tak jim to stačilo k šesti bodům. V prvním zápase vyhráli nejtěsnější výhrou 1:0 nad Chlumcem, a ve druhém jim stačilo pět branek na výhru proti Céčku Hradce Králové. Muži jsou tak o dva body za naším B týmem na pátém místě tabulky.


DOROSTENCI

FBC DOBRUŠKA B x FBC ČESKÁ SKALICE  6:4
FBC DOBRUŠKA B x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO  6:7

Dorost má za sebou povedený turnaj v České Třebové. V prvním utkání si poradili se soupeřem z České Skalice. V tom druhém se po celý zápas přetahovali s domácím Orlicko-Třebovskem, které nakonec bylo štastnější a zvítězilo pouze o jednu branku. 


DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ  5:1
FBC DOBRUŠKA x FTC VYSOKÉ MÝTO 2:1

Holky se po delší době představily na domácí palubovce. V prvním utkání to byl velmi ospalý výkon, který ale nakonec dokázaly dorostenky přetavit ve vítězství 5:1. Druhý zápas znamenal přímý souboj o druhé místo v tabulce, ve kterém měly lepší nástup dobrušské dorostenky a po první části se ujaly vedení 2:0. Podstatně zlepšený výkon oproti prvnímu zápasu znamenal zaslouženou výhru i v tomto utkání, které dobrušťačky dotáhly do vítězného konce a hostům dovolily pouze jednu vstřelenou branku.