90_20230529_163045.jpg

Klubový den FBC Dobruška

Zakončení florbalové sezóny mají za sebou i naše nejmladší kategorie. Odpoledne s „Bodlinkou“ proběhlo 16. května za účasti minipřípravky, přípravky, elévů, elévek, mladších i starších žáků a žákyň. Pro všechny kategorie byly připraveny dovedností soutěže, které prověřily nejenom jejich florbalové schopnosti, ale i týmového ducha.

Program byl zakončen turnajem mezi týmy z jednotlivých kategorií, který ač bez zaznamenání výsledků proběhl s velkým nasazením a zápalem. Pamatovalo se také na rodiče, kteří si tentokrát mohli vyzkoušet roli hráčů a hráček, a to jak v dovednostních cvičeních, tak ve hře samotné, při které se utkali nejenom mezi sebou, ale poměřili síly i se svými ratolestmi. Věříme, že si florbalové odpoledne užili jak děti, tak rodiče i další zúčastnění. Nesmíme však zapomenout ani na trenérský tým, bez něhož by se tento den nemohl konat. 

Nezbývá než poděkovat všem, kteří se zúčastnili, a to nejenom za příjemné odpoledne, ale i za celou sezónu. Popřát hezké prázdniny a doufáme, že se v té další opět sejdeme na jednom hřišti.