Související zápasy

FBC Dobruška
120_20231030_160725.jpg

Juniorky v Praze, v akci také muži B a C

O víkendu se představila také zbylá dvě mužská družstva, v neděli cestovaly juniorky k turnaji v Praze.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L C  6:8
FBC DOBRUŠKA B x FBC HVĚZDY ČESKÁ SKALICE 4:5

Béčko v sobotní sváteční den bohužel další body do tabulky nepřidalo. V hale v Chlumci nad Cidlinou nedotáhli přetahovanou v zápase s Dvorem Králové do vítězného konce a prohráli 6:8. Spravit si chuť chtěli v druhém klání, kde do utkání vstoupili lépe než soupeř z České Skalice. Bohužel druhá třetina, kdy soupeř otočil skóre a odskočil o dvě branky, znamenala že z druhého vzájemného utkání bere body soupeř, protože naši borci už nestačili dvougólové manko srovnat. 


MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L B 14:3
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FLORBAL NÁCHOD C 2:14

Céčko naopak nastoupilo v Trutnově, kde prožilo dva rozdílné zápasy. V prvním utkání si muži hravě poradili s předměřickou rezervou a rozstříleli ji čtrnácti brankami. V druhém zápase ale museli zkousnout sami čtrnáct branek ve své síti, když si neporadili s náchodským C týmem.


JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 3:0
FBC DOBRUŠKA x FA MLADÁ BOLESLAV 2:2

Druhý ligový turnaj v sezóně zavítaly naše juniorky do Prahy, kde se střetly s Jičínem a Mladou Boleslaví. Zápas proti Jičínu bylo dobývání obrany se spoustou nevynucených chyb a díky dobrým individuálním výkonům včetně brankářky zápas holky dotáhly k vítězství. To druhý zápas proti silnějšímu celku z Mladé Boleslavi znamenal od našich holek zlepšený výkon. Perfektní plnění dohodnuté taktiky od všech hráček a jen je škoda neproměněných šancí. Zkušenějšího soupeře místy naše holky přehrávali, ale remíza je spravedlivým výsledkem.