Související zápasy

Juniorky v devíti statečných na prvním turnaji

První turnaj odehrály také juniorky. Bohužel je před turnajem zastihla marodka a tak na hřišti bojovali v počtu 8+1.

FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 6:3 | (1:1,3:1,2:1)

sestava: Dubská - Ambrožová, Rašková, Horáková - Bartošová, Buchalová, Hušková, Dyntarová, Petrová

První turnaj nezastihl juniorky v plné sestavě, o to víc ale v zápasech bojovaly. V prvním utkání dokázaly přehrávat soupeře z Jičína po celý zápas, trápily se ale s koncovkou. Střely, které šly mimo branku bychom ani nespočítali. Naštěstí se od druhé třetiny holky trochu v zakončení zklidnily a dokázaly přetavit herní převahu v góly. Sice trochu ubojovaně, ale zaslouženě juniorky zvládly první utkání v sezóně.

FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 3:3 | (1:1,2:0,0:2)

Do druhého utkání nastoupily juniorky proti tradičnímu soupeři ze Rtyně, který na tom byl co do počtu hráček obdobně jako naše holky. Zápas nabídl o dost víc florbalu než první utkání. Zápas sice nabídlo hromadu chyb z obou stran, ale snaha hrát a nebořit byla znát z obou družstev. Soupeř se rychle ujal vedení, na které ještě v první třetině naše holky dokázaly zareagovat a díky přesilovce srovnat skóre. Druhá část spíš patřila našim holkám, které dokázaly vstřelit dvě branky a odskočit na skóre 3:1. Ve třetí části už byla znát únava z obou zápasů a holky jely na krev. Rtyně si ale vyrovnání a závarešný tlak nechala na posledních pět minut zápasu. Na vyrovnávací branku dvě minuty před koncem už nenašly naše holky sílu odpovědět a z utkání se tak rozešly s nerozhodným výsledkem.

Komentář trenéra Černého: Vstup do sezóny byl hodně poznamenán marodkou v týmu. Nicméně víme na čem dál pracovat a v určitých částech obou dnešních zápasů jsme hráli co jsme chtěli. Zároveň musím holky pochválit jak odmakaly oba zápasy i přes to, že byly v osmi do pole.