Související zápasy

FBC Dobruška
167_20240311_101407.jpg

Juniorky mají skalp lídra, žáci a žákyně také úspěšní

Juniorky mají za sebou další turnaj, v Praze vybojovaly šest bodů. Starší žáci je napodobili a také mají dvě výhry. Starší žákyně také berou dvě výhry, ale také ještě jednu prohru.

JUNIORKY

FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN  5:0
FBC DOBRUŠKA x FA MLADÁ BOLESLAV  3:2

Juniorky cestovaly v neděli do pražských Kunratic na další dvě utkání. To první celkem bez problémů dokázaly zvládnout a Jičín přehrát 5:0. Druhé utkání nabídlo zajímavější podívanou. Do tohoto turnaje neporažený vedoucí tým tabulky z Boleslavy dokázaly naše holky přehrát díky výsledku 3:2 a pojistit si tak třetí místo v tabulce právě za vedoucí Boleslaví a druhým Tatranem. Juniorky tak dále i herně drží krok s vrškem tabulky. Další turnaj čeká holky v České Třebové za dva týdny.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD  11:6
FBC DOBRUŠKA x FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO  8:1

V neděli starší žáci odehráli svůj turnaj ve Slatiňanech. Oba dva zápasy se vydařily a starší žáci se prezentovali aktivní hrou podpořenou bojovností a nasazením. V prvním zápase přestříleli Letohrad 11:6 a ve druhém zápasu proti Orlicku Třebovsku B pohodlně vyhráli 8:1.


STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC DOBRUŠKA x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L  3:8
FBC DOBRUŠKA x FBC ČESKÁ SKALICE  14:4
FBC DOBRUŠKA x OREL RTYNĚ V P.  14:3

Žákyně si v dalším utkání zahrály v hale v Dvoře Králové. První utkání ale holky totálně prospaly a zápas se jim nepovedl a byl jedním z nejhorších výkonů v sezóně. Holky ho ale dokázaly hodit za hlavu a ve zbývajících dvou utkáních přestřílely nejprve Skalici a potom Rtyni a navázaly tak na poslední povedené výkony a turnaje.