Související zápasy

FBC Dobruška
110_20231008_121138.jpg

Elévové, žákyně a dorostenky v akci

Neděle patřila třem našim mládežnickým kategoriím. Na domácí palubovce se představily mladší žákyně. Elévové měli svůj první turnaj a dorostenky vezou body z Přelouče.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x FBK SVITAVY 10:1
FBC DOBRUŠKA x OREL PŘELOUČ  5:0

Třetí turnaj dorostenek se odehrál v Přelouči. Naše holky díky posilám ze spřáteleného FBC Dobré odcestovali k turnaji v plné sestavě. V prvním zápase narazily holky na nováčka soutěže ze Svitav. Od prvního momentu se ale dobrušťačky tlačily do útoku a chtěli ovládnout hru. To se jim dařilo a Svitavám nastřlely celkem deset branek a inkasovaly pouze jednou, když neuhlídali protiútok soupeřek. Ve druhém zápase se už hrál kvalitnější florbal. Na stále se zlepšující tým z Přelouče musely holky makat celý zápas. Hlavně díky dobré koncentraci po celou dobu zápasu a poctivému přístupu dokázaly holky postupně přidávat branky a dobrým výkonem vybojovaly další tři body do tabulky. Z turnaje v Přelouči tak vezou plný počet bodů a hlavně dobrý pocit z odmakaného turnaje!


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

V neděli nastoupily mladší žákyně k prvnímu turnaji v nové sezóně. Představily se na domácí půdě proti Pardubicím, Hořicím a Svitavům. Předvedly slušné výkony, které nám ukázali na čem můžeme dále pracovat.


ELÉVOVÉ

První turnaj mají za sebou taky elévové. Ti hráli svůj turnaj v Jaroměři. Tam se utkali s Hradcem, Jaroměří a se Rtyní.  Kluci podali nadějný výkon, na kterém se dá stavět a ukázal nedostatky, na kterých se zapracuje na trénincích.