189_20240604_095922.jpg

Druhý termín Nisaopenu rovněž s dobrušskou účastí

I mladší a starší žáci a dorostenci se účastnili libereckého turnaje Nisaopen. Tyto kategorie měly termín turnaje o týden déle. Turnaj si všichni i přes propršený víkend užili.


MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaj zhodnotil trenér J. Skladowski: "Další velké získání zkušeností mladších žáků. Turnajem jsme proplouvali na vlnách emocích jak smutných, tak úžasných. Do posledního zápasu, na který už ale nezbyly síly, jsme bojovali o postup ze skupiny. Ten jsme si ale prohráli spíše ráno zápasem s Čelákovicemi, kdy jsme nejprve prohrávali, pak se dostali do zápasu, vedli a těsně před koncem přišlo vyrovnání a nakonec smolná prohra. Celkově ale dobrá hra a zejména soupeřům z Chebu a Teplic jsme ukázali že by se měli naučit, kde leží Dobruška. Díky našim ultras nejen z řad rodičů za podporu :-)."


STARŠÍ ŽÁCI

S kluky na turnaj cestovala trenérka M. Bašová, která shrnula celý víkend: "Starší žáci na Nise odehráli celkem 4 zápasy a to v základní části. Nejprve se utkali s Lomnicí, které podlehli 2:6. Poté přišel na řadu Cheb, se kterým kluci rovněž prohráli a to 0:5. Druhý den na turnaji je čekali ještě silnější soupeři a sice Orka a výběr Pardubického kraje, se kterými bohužel kluci nedokázali držet krok. Nepříznivé výsledky je tak do vyřazovacích bojů bohužel nepustily. Celkově turnaj prověřil jejich schopnosti a přinesl poznatky, na čem je potřeba ještě zapracovat."


DOROSTENCI

A s dorostenci vyrazil na turnaj trenér T. Tuček: "Vedle dobrého tmelení kolektivu nám Nisa ukázala že vyhrávat zápasy v blízkém okolí mnoho neznamená a ta širší špička týmů v této kategorii nám momentálně uniká. Přesto pro tým důležité zkušenosti protože máme kupa mladých hráčů kteří to mají spíše jako motivaci a vytyčení cílů do další sezóny. Na turnaji jsme se utkali s týmy Cirkus Praha, Kati Praha, Florbal Tachov a Unite Praha"