Související zápasy

FBC Dobruška
116_20231023_123401.jpg

Dorostenky a žáci stoprocentní, v akci také žákyně

Třetí říjnový víkend se představily tři mládežnické kategorie. Domácí turnaj měli na programu starší žáci, mladší žákyně vyjely do Hořic a dorostenky do Červené Vody.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD 8:0
FBC DOBRUŠKA x TJ JABLONNÉ N/O 12:0

Již druhý výlet za krátkou dobu absolvovaly dorostenky do haly v Červené Vodě, kde už lehce přituhovalo, ale za zmínku stojí opravdu skvostný bufet domácích, který rozhodně zahřeje nejednoho florbalového diváka a fanouška. Teď už ale k zápasům našich holek, které v prvním utkání narazily na Letohrad, se kterým se již letos potkaly. I tentokrát z toho bylo vítězství 8:0, avšak rozdíl byl spíše v individuálních dovednostech našich holek, než v herním projevu. Ten dokázaly ve druhém zápase dobrušťačky značně zlepšit, a i když je čekal tabulkově také snadnější soupeř, a sice domácí hráčky Jablonného. Výsledek 12:0 zdá se být jednoznačný, avšak přístup a nasazení v zápase bylo oproti prvnímu utkání odlišné. Holky dokázaly udržet koncentraci po celý zápas a hrát aktivně. Odměnou jim za to bylo zmíněných dvanáct nastřílených branek. Z turnaje si tak odváží šest bodů do tabulky, kde jsou po osmi zápasech na prvním místě.


STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD 5:1
FBC DOBRUŠKA x FBC ČESKÁ SKALICE 7:6

Druhý domácí turnaj v sezóně mají za sebou naši starší žáci, kteří zatím v tomto ročníku předvádí pěkné výkony. Na domácí palubovce si v neděli vyšlápli na Letohrad a zvítězili nad ním 5:1. Ve druhém utkání to bylo s Českou Skalicí vyrovnanější souboj, vybudovaný náskok si ale nenechali naši kluci vzít a zvítězili těsně 7:6


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Sobotní odpoledne odehrály mladší žákyně turnaj v Hořicích. Utkaly se zde s týmy z Jičína, Dvora Králové a Hořic. Při zápasech se holky snažily a mohli jsme tak vidět zlepšené výkony od posledního turnaje a o motivaci do dalších tréninků je určitě postaráno.