Související zápasy

Dorostenci, dorostenky a mladší žáci v akci

O víkendu se odehrály domácí turnaje dorostenců a dorostenek a také první turnaj mladších žáků na velkém hřišti.

DOROSTENCI

FBC DOBRUŠKA x SION NOVÁ GENERACE  5:9
FBC DOBRUŠKA x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L  6:5

Po roční pauze dobrušťáci mají opět svou dorosteneckou kategorii. První turnaj byl dokonce domácí a tak se mohli naši borci předvést dobrušskému publiku. V prvním zápase to bylo spíše seznamování se s novou sezónou a dorosteneckou kategorií. Soupeř z Hradce Králové trestal chyby domácí obrany a rychle se ujal vedení 5:1. Naši dorostenci nesložili zbraně a ve třetí třetině se dokázaly přiblížit na rozdíl dvou branek, ale soupeř v závěru ještě přidal a pohlídal si vítězství. Ve druhém zápase dobrušťáci tahali za delší konec a celý zápase se snažili tvořit a být aktivnější. Po dvou vyrovnaných třetinách a srdnatém závěru, kdy soupeř vždy dokázal srovnat stav skóre, dokázali dorostenci minutu a půl před koncem zápasu strhnout vítězství na svou stranu. Z domácího turnaje tak berou 3 body!

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x FBC LETOHRAD 6:0
FBC DOBRUŠKA x IBK HRADEC KRÁLOVÉ  3:5

První domácí turnaj mají za sebou také dorostenky. Ty si v prvním zápase poradily s nováčkem soutěže Letohradem a hlavně díky produktivitě ve druhé třetině si došla holky pro třetí vítězství v sezóně.
To druhý zápas s Hradcem Králové slibovalo napínavější podívanou. Bohužel to v tomto zápase bylo hodně stylem - Dobruška hraje, Hradec dává branky. Aktivnější domácí hráčky se nemohly prosadit proti hradecké defenzivě, a hosté z krajského města trestaly hlavně protiútoky. V prvním vzájemném zápase sezóny tak berou body a dobrušťačky mají první prohru.

MLADŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FLORBAL NÁCHOD 5:0
FBC DOBRUŠKA x FBK CHRUDIM  7:1
FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 2:3
FBC DOBRUŠKA x FBK HOŘICE  1:6

Komentář trenéra J. Skladowského: "Mladší žáci se poprvé ukázali na velkém hřišti. Předvedená hra nekorespondovala s výsledky. Spousta snahy a celková úroveň hry sice nepřinesly body, ale po dvou týdnech tréninků, bylo vidět, že soupeřům budeme stačit. Zklamáním nakonec byla jen práce rozhodčích, které se snažím jindy nijak nekomentovat. Vrcholem bylo padnutí rozhodujícího gólu po limitu zápasu vinou špatné práce časomíry. Pro trenéry nicméně cenné poznatky, jak s dětmi pracovat dál a kde máme rezervy."