Cesta pohárem končí pro ženy ve 3. kole

V páteční večer se v dobrušské hale Pulická odehrálo utkání 3. kola poháru. Bohužel soupeř ze Třince byl nad síly dobrušských žen.

FBC DOBRUŠKA x FBC INTEVO TŘINEC 0:4 (0:2,0:1,0:1)

Během dvou měsíců již druhé setkání se slezským soupeřem mělo dost podobný průběh, jako to první. Bohužel ale v dost opačném gardu. Třinecké ženy vlétly na dobrušskou palubovku a první dvě třetiny byly nebezpečnějším soupeřem. I když ženy Dobrušky zvládaly tempo zápasu, soupeř měl v rozhodujících soubojích více ze hry. Navíc se domácím přilepila smůla na paty a během dvou třetin, se i přes pěknou řádku šancí, ženy nedokázaly chytit nějakou vstřelenou brankou. Třinec tak i díky zásluze gólmanky a stále nebezpečnou první lajnou dokázal postupně navýšit skóre po dvou třetinách na 3:0. Třetí část nabídla ze strany Dobrušky do nejlepší co jsme tento zápas mohli vidět, bohužel i přes velkou převahu se nepodařilo domácím hráčkám vstřelit branku. Hosté pak ještě korigovali na konečný výsledek zápasu 4:0 a ukončili tak velmi podařené dobrušské vystoupení v letošním poháru.

Cesta letošním pohárem tak pro ženy končí, nicméně bilance pěti výher a jedné prohry s celkovým skóre 30:6 je velmi slušná a určitě pohár pomohl k výkonům směrem do ligové sezóny. Teď už se mohou ženy soustředit na ligu a hned tento víkend je čeká domácí zápas v sobotu s Hradcem Králové a v neděli s Jihlavou. Přijďte podpořit naše ženy v boji o další body do tabulky!