FBC Dobruška
Staň se Bodlinkou!
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Staň se Bodlinkou!
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Místa
Ke stažení
Historie klubu
Historické statistiky
Dotační projekty
Open Air Cup Dobruška
#FBCDKA
Co znamená #FBCDKA ?
Mise a vize FBC Dobruška
Muži
Muži A
Muži B
Muži C | FBC Dobré
Dorostenci
Ženy
Ženy A
Juniorky
Dorostenky
Mládež
Starší žáci
Starší žákyně
Mladší žáci
Mladší žákyně
Elévové
Elévky
Přípravka
Předpřípravka
Sporťáček Bodlinka
Tréninky
Články
Fotogalerie
Partneři
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Místa
Ke stažení
Historie klubu
Historické statistiky
Dotační projekty
Open Air Cup Dobruška
#FBCDKA
Co znamená #FBCDKA ?
Mise a vize FBC Dobruška
Muži
Muži A
Muži B
Muži C | FBC Dobré
Dorostenci
Ženy
Ženy A
Juniorky
Dorostenky
Mládež
Starší žáci
Starší žákyně
Mladší žáci
Mladší žákyně
Elévové
Elévky
Přípravka
Předpřípravka
Sporťáček Bodlinka
Tréninky
Články
Fotogalerie
Partneři
Staň se Bodlinkou!
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Místa
Ke stažení
Historie klubu
Historické statistiky
Dotační projekty
Open Air Cup Dobruška
#FBCDKA
Co znamená #FBCDKA ?
Mise a vize FBC Dobruška
Muži
Muži A
Muži B
Muži C | FBC Dobré
Dorostenci
Ženy
Ženy A
Juniorky
Dorostenky
Mládež
Starší žáci
Starší žákyně
Mladší žáci
Mladší žákyně
Elévové
Elévky
Přípravka
Předpřípravka
Sporťáček Bodlinka
Tréninky
Články
Fotogalerie
Partneři
Staň se Bodlinkou!
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Mladší žáci
Přehled
Zápasy
Články
Mladší žáci
Zápasy
Přehled
Zápasy
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
23. 9.
Florbal Primátor Náchod
FBC Dobruška
so 23. 9. 2023 8:15
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
Odehráno
so 23. 9. 2023 8:15
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
sobota
23. 9.
FBK Piráti Sokol Chrudim
FBC Dobruška
so 23. 9. 2023 9:45
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
Odehráno
so 23. 9. 2023 9:45
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
sobota
23. 9.
FBC Dobruška
FBK Jičín Cipísci
so 23. 9. 2023 12:00
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
Odehráno
so 23. 9. 2023 12:00
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
sobota
23. 9.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U13
so 23. 9. 2023 13:30
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
Odehráno
so 23. 9. 2023 13:30
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
říjen 2023
neděle
15. 10.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U12
ne 15. 10. 2023 10:20
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
Odehráno
ne 15. 10. 2023 10:20
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
neděle
15. 10.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBC Dobruška
ne 15. 10. 2023 11:40
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
Odehráno
ne 15. 10. 2023 11:40
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
neděle
15. 10.
FBŠ Všestary
FBC Dobruška
ne 15. 10. 2023 13:00
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
Odehráno
ne 15. 10. 2023 13:00
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
neděle
15. 10.
FBC Dobruška
Orel Přelouč
ne 15. 10. 2023 14:20
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
Odehráno
ne 15. 10. 2023 14:20
@
SH Hořice
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
listopad 2023
neděle
5. 11.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U12
ne 5. 11. 2023 9:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
Odehráno
ne 5. 11. 2023 9:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
neděle
5. 11.
FBC Dobruška
FBK Kobra Tatran Hostinné
ne 5. 11. 2023 11:00
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
Odehráno
ne 5. 11. 2023 11:00
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
neděle
5. 11.
Orel Přelouč
FBC Dobruška
ne 5. 11. 2023 12:20
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
Odehráno
ne 5. 11. 2023 12:20
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
neděle
5. 11.
FBK Jičín Cipísci
FBC Dobruška
ne 5. 11. 2023 14:20
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
Odehráno
ne 5. 11. 2023 14:20
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
neděle
19. 11.
FBC Dobruška
FBC Trutnov (DTJ)
ne 19. 11. 2023 9:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
Odehráno
ne 19. 11. 2023 9:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
neděle
19. 11.
FBK Jičín Cipísci
FBC Dobruška
ne 19. 11. 2023 11:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
Odehráno
ne 19. 11. 2023 11:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
neděle
19. 11.
FBC Dobruška
IBK Holice - Holoubci
ne 19. 11. 2023 13:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
Odehráno
ne 19. 11. 2023 13:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
neděle
19. 11.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBC Dobruška
ne 19. 11. 2023 15:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
Odehráno
ne 19. 11. 2023 15:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
prosinec 2023
neděle
10. 12.
Orel Přelouč
FBC Dobruška
ne 10. 12. 2023 9:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 9:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
neděle
10. 12.
FBC Dobruška
FbK Orlicko-Třebovsko bílí
ne 10. 12. 2023 11:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 11:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
neděle
10. 12.
Florbal Primátor Náchod
FBC Dobruška
ne 10. 12. 2023 13:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 13:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
neděle
10. 12.
FBC Dobruška
FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci)
ne 10. 12. 2023 15:00
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 15:00
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
leden 2024
neděle
14. 1.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U12
ne 14. 1. 2024 10:20
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
Odehráno
ne 14. 1. 2024 10:20
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
neděle
14. 1.
FBC Trutnov (DTJ)
FBC Dobruška
ne 14. 1. 2024 11:40
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
Odehráno
ne 14. 1. 2024 11:40
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
neděle
14. 1.
Florbal Primátor Náchod
FBC Dobruška
ne 14. 1. 2024 13:00
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
Odehráno
ne 14. 1. 2024 13:00
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
neděle
14. 1.
FBC Dobruška
FBK Kobra Tatran Hostinné
ne 14. 1. 2024 14:20
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
Odehráno
ne 14. 1. 2024 14:20
@
SH TJ Náchod
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
únor 2024
neděle
11. 2.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U12
ne 11. 2. 2024 10:20
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
Odehráno
ne 11. 2. 2024 10:20
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
neděle
11. 2.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBC Dobruška
ne 11. 2. 2024 11:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
Odehráno
ne 11. 2. 2024 11:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
neděle
11. 2.
FBK Jičín Cipísci
FBC Dobruška
ne 11. 2. 2024 13:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
Odehráno
ne 11. 2. 2024 13:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
neděle
11. 2.
FBC Dobruška
FBC Trutnov (DTJ)
ne 11. 2. 2024 14:20
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
Odehráno
ne 11. 2. 2024 14:20
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
březen 2024
neděle
24. 3.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U12
ne 24. 3. 2024 9:40
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Odehráno
ne 24. 3. 2024 9:40
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
neděle
24. 3.
FBC Dobruška
FBC Trutnov (DTJ)
ne 24. 3. 2024 11:00
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Odehráno
ne 24. 3. 2024 11:00
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
neděle
24. 3.
IBK Holice - Holoubci
FBC Dobruška
ne 24. 3. 2024 12:20
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Odehráno
ne 24. 3. 2024 12:20
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
neděle
24. 3.
Florbal Primátor Náchod
FBC Dobruška
ne 24. 3. 2024 14:20
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Odehráno
ne 24. 3. 2024 14:20
@
SH Gymnázium Trutnov
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
duben 2024
neděle
7. 4.
FBC Dobruška
Orel Rtyně v Podkrkonoší
ne 7. 4. 2024 9:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
Odehráno
ne 7. 4. 2024 9:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
neděle
7. 4.
FBK Jičín Cipísci
FBC Dobruška
ne 7. 4. 2024 11:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
Odehráno
ne 7. 4. 2024 11:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
neděle
7. 4.
FBC Dobruška
Orel Přelouč
ne 7. 4. 2024 13:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
Odehráno
ne 7. 4. 2024 13:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
neděle
7. 4.
Florbal Primátor Náchod
FBC Dobruška
ne 7. 4. 2024 15:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
Odehráno
ne 7. 4. 2024 15:00
@
SH Pulická Dobruška
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
neděle
28. 4.
FBC Dobruška
FBK Kobra Tatran Hostinné
ne 28. 4. 2024 10:20
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
Odehráno
ne 28. 4. 2024 10:20
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
neděle
28. 4.
FBC Trutnov (DTJ)
FBC Dobruška
ne 28. 4. 2024 11:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
Odehráno
ne 28. 4. 2024 11:40
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
neděle
28. 4.
FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci)
FBC Dobruška
ne 28. 4. 2024 13:00
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
Odehráno
ne 28. 4. 2024 13:00
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
neděle
28. 4.
FBC Dobruška
FBK Draci Hořice U12
ne 28. 4. 2024 14:20
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo
Odehráno
ne 28. 4. 2024 14:20
@
SH ZŠ Rokytnice v O. h.
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 10. kolo