V sobotu se odehrály poslední turnaje v sezóně elévů a mladších žákyň. Oba turnaj se hrály souběžně v dobrušské sportovní hale a děti si tak užily poslední zápasy v dobře známém prostředí.
V pátek 26. 4. 2024 končí tréninková činnost všech kategorií. V příštím týdnu nás čeká ještě klubový den mládeže, který se koná 1. května, přihlásit se na něj můžete ještě ve členské sekci.
Klubový den, neboli zakončení sezóny pro všechna mládežnická družstva proběhne ve středu 1. května 2024. Přihlašovat se můžete ve členské sekci.
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Dobruška | 66 | |
2 | FBC Kutná Hora | 46 | |
3 | EAV SK Jihlava | 41 | |
4 | FBŠ Hummel Hattrick Brno | 37 | |
5 | IBK Hradec Králové | 36 | |
6 | FbK Horní Suchá | 32 | |
7 | Aligators Šitbořice | 29 | |
8 | Sklo Bohemia Světlá n/S | 25 | |
9 | FbK TJ Svitavy | 15 | |
10 | TJ Centropen Dačice | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL LITOMYŠL | 55 | |
2 | Hornets Brno ZŠ Horní | 46 | |
3 | FTC Vysoké Mýto | 39 | |
4 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 38 | |
5 | Hippos Žďár n/S. | 38 | |
6 | Andone SK Jihlava | 34 | |
7 | FBC Dobruška | 31 | |
8 | FbC Hradec Králové B | 27 | |
9 | FBŠ Všestary | 27 | |
10 | TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons | 26 | |
11 | FbK Orlicko-Třebovsko | 19 | |
12 | Snipers Třebíč | 16 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Dobruška B | 57 | |
2 | FbC Sokol Předměřice n/L | 54 | |
3 | TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B | 51 | |
4 | Florbal Primátor Náchod C | 50 | |
5 | FBC Dobruška-Dobré C | 44 | |
6 | FBC Trutnov (DTJ) B | 37 | |
7 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 37 | |
8 | TJ Sokol Dvůr Králové nL C | 36 | |
9 | Finance Novák FBK Jičín B | 29 | |
10 | FBC DONAP Česká Skalice | 24 | |
11 | Orel Rtyně v Podkrkonoší B | 14 | |
12 | FbC Sokol Předměřice n/L B | 13 | |
13 | FbC Hradec Králové C | 10 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Dobruška B | 57 | |
2 | FbC Sokol Předměřice n/L | 54 | |
3 | TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B | 51 | |
4 | Florbal Primátor Náchod C | 50 | |
5 | FBC Dobruška-Dobré C | 44 | |
6 | FBC Trutnov (DTJ) B | 37 | |
7 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 37 | |
8 | TJ Sokol Dvůr Králové nL C | 36 | |
9 | Finance Novák FBK Jičín B | 29 | |
10 | FBC DONAP Česká Skalice | 24 | |
11 | Orel Rtyně v Podkrkonoší B | 14 | |
12 | FbC Sokol Předměřice n/L B | 13 | |
13 | FbC Hradec Králové C | 10 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Tatran Střešovice B | 43 | |
2 | Florbalová akademie MB | 43 | |
3 | FBC Dobruška | 34 | |
4 | FAT PIPE Tigers Start98 | 28 | |
5 | Finance Novák FBK Jičín | 9 | |
6 | FbK Orlicko-Třebovsko | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL LITOMYŠL | 56 | |
2 | FBŠ Všestary / Předměřice | 47 | |
3 | FBC Sion - DDM Nová Generace | 43 | |
4 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 39 | |
5 | FbC Hradec Králové B | 37 | |
6 | FTC Vysoké Mýto | 37 | |
7 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 33 | |
8 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 33 | |
9 | FBC Dobruška | 33 | |
10 | TJ Sokol Jaroměř | 29 | |
11 | FbK TJ Svitavy | 28 | |
12 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 27 | |
13 | Finance Novák FBK Jičín B | 27 | |
14 | FBC TJ Draci Lanškroun (dorost) | 27 | |
15 | 1. FBC Polička dorostenci | 26 | |
16 | Orel Přelouč | 25 | |
17 | FBC Trutnov (DTJ) | 23 | |
18 | FBC DONAP Česká Skalice | 22 | |
19 | FBC Dobré | 21 | |
20 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 20 | |
21 | HAGA Pardubice | 16 | |
22 | TJ Jablonné nad Orlicí | 11 | |
23 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 32 | |
24 | TD-IS IBK Holice | 28 |