Související zápasy

První prosincový víkend se představilo pět kategorií.

Své turnaje odehráli Muži B a C, domácí turnaj hrály dorostenky a ukázali se také starší žáci a elévové.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x TJ SOKOL JAROMĚŘ  4:7
FBC DOBRUŠKA B x FBC TRUTNOV B  9:5

Béčko odehrálo další turnaj po dvoutýdenní pauze v Jaroměři. V ranním prvním zápase se ale muži nedokázali dostat do tempa zápasu a držet krok se soupeřem. Zlepšení přišlo až ve třetí třetině, ale stačilo to pouze na korigování skóre. Do druhého zápasu vlétl úplně jiný tým, na hřišti byla vidět chuť bojovat o každý metr a to neslo ovoce. Béčko v tomto utkání tahalo za delší konec a v tvrdém utkání dokázali chlapi přehrát Trutnov. Ze sobotního turnaje tak připisují tři body. Mužům B patří v tabulce Královehradecké ligy osmé místo.

MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ B  12:2
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L B  7:7

Doberáci na domácím turnaji v Dobrušce v prvním utkání rozstříleli rezervu Rtyně dvanácti brankami. Druhé utkání bylo podstatně vyrovnanější, s Předměřicemi se muži přetahovali o každou branku, v závěru to dokonce vypadalo na další tříbodové utkání, jenomže Předměřice dokázaly stav ještě srovnat a soupeři se tak rozešli smířně. Mužům C patří v tabulce Královehradecké ligy páté místo.

DOROSTENKY

FBC DOBRUŠKA x KOBRA TATRAN HOSTINNÉ  11:2
FBC DOBRUŠKA x IBK HRADEC KRÁLOVÉ  1:5

Dorostenky odehrály další turnaj, tentokrát v domácím prostředí. V nedělním ranním utkání se rozjížděly pomaleji, ale od poloviny první části se už rozjely a divákům nabídly celkem 11 branek v síti Hostinného. Druhý zápas sliboval v tradičním derby proti Hradci napínavější podívanou. Holky do zápasu vstoupily výborně a v první třetině dokázaly držet se soupeřkami krok a chybělo jim jen štěstí v zakončení. Naopak hradecké dívky vytěžily z minima maximum a dokázaly potrestat dvě chyby a ujmout se vedení. Dobruška kontrovala jednou brankou. Od druhé části se ale dobrušťačky na hřišti hledaly a nenavázaly na hru z první třetiny, i díky tomu a dalším chybám které hradečačky dokázaly potrestat, si z druhého zápasu připsala Dobruška prohru. V tabulce jsou tak dobrušské holky o dva body právě za vedoucím Hradcem Králové.

STARŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA B x FBC LETOHRAD  5:2
FBC DOBRUŠKA B x FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L  6:7

V neděli odehráli kluci další turnaj, tentokrát v Hořicích. V prvním zápase nastoupili proti celku z Letohradu, který po zásluze vyhráli. Ve druhém zápase taktéž předvedli bojovný výkon, na vítěznou vlnu však nenavázali a prosti FbC Sokol Předměřice nad Labem prohráli těsně 6:7.

ELÉVOVÉ

V sobotu se elévové utkali v hradeckých Kuklenách s týmy FBC Hradec Králové a DDM Sion Hradec Králové. Hráči svá utkání odmakali a předvedená hra byla na slušné úrovni.