Ženy dohrály základní část, junioři měli domácí turnaj

Víkend patřil ženám a juniorům.

ŽENY A

Ženy A měly na programu dohrávky zápasů z ledna. Nejprve zavítaly v páteční večer do Znojma, v neděli je pak čekal soupeř z Vysočiny Jihlava.

FBC Dobruška x FBC Přerov |  9:3 (2:1,5:2,2:0)
V sobotu přijel na domácí palubovku celek, který okupoval předposlední příčku tabulky – FBC Přerov. První třetina to nebylo úplně ono z hokejek dobrušských žen, nicméně ve druhé části už se rozjel brankostroj a Dobruška si šla poklidně za povinným vítězstvím.
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Dnes povinné vítězství, které jsme uhráli hlavně ve druhé třetině, která byla v útoku povedená. Díky za zápas.
Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí):
Na to, v jaké sestavě jsme dnes nastoupili, jsme uhráli dobrý výsledek. Děkuji holkám za dnešní výkon a speciálně golmance Řehákové, že dnes nastoupila v poli. Děkujeme soupeři za utkání.
FBC Dobruška x Aligators Šitbořice  |  4:3 (2:0,1:0,1:3)
V neděli pak přijel soupeř z jižní moravy. Od začátku nebylo tempo nijak strhující, jak to v duelech těchto dvou soupeřů bývá, ale aktivnějsí byla Dobruška. Díky dobré hře na útočné polovině vedla zaslouženě po dvou třetinách 3:0. Vstup do třetí části se ale našim ženám moc nepovedl a soupeř srovnal krok i skóre. Nicméně závěr zápasu byl opět v režii našich žen a utkání dovedly do vítězného konce.
Ženy skončily po základní části na čtvrtém místě a jako soupeře pro play-off jim bude celek FBC Přerov, se kterým se utkají hned další víkend 26. – 27. 2. 2022.