Zápas 1.ligy žen | FBC Dobruška – FBC Intevo Třinec

Zápasový program online

Vítáme vás u zápasu 8. kola 1. ligy žen východ mezi domácím týmem FBC Dobruška a týmem FBC Intevo Třinec.

Třinecké ženy zatím nepoznaly hořkost porážky v základní hrací době. O body je připravil pouze celek Aligators, který je porazil v prodloužení. Ve včerejším zápase třinec ubojoval těsné vítězství ve Rtyni v Podkrkonoší 5:4. Zápasy se slezským soupeřem jsou vždy parádní, jelikož je aspirant na postup do extraligy a tak o zajímavé momenty v zápase určitě nebude nouze. Třinci zatím patří druhé místo tabulky 1.ligy žen.
Dobruška si včera poradila s druhým slezským soupeřem, když si v odpoledním zápase poradila s Havířovem 11:2. Dobrušské ženy jsou stále na třetím místě tabulky.


Výsledky Třince:  Výsledky Dobrušky: Výsledky posledního odehraného kola 1.ligy:
vs. Torpédo Havířov 10:3
vs. Aligators Šitbořice 7:8p
vs. FBC Přerov 18:1
vs. Jablonné 13:0
vs. IBK Hradec Králové 3:1
vs. FBC Přerov 10:2
vs. Orel Rtyně v P. 5:4

vs. IBK Hradec Králové 3:5
vs. Jablonné 10:0
vs. Orel Rtyně v P. 5:3
vs. TJ Znojmo 4:5pn
vs. SK Jihlava 5:1
vs. TJ Jablonné 14:3
vs. Torpédo Havířov 11:2
FBC Dobruška  :  Torpédo Havířov 11:2
TJ Jablonné n/O :  Aligators Šitbořice  3:6
IBK Hradec Králové : FBC Přerov  10:4
SK Jihlava : TJ Znojmo 3:6
Orel Rtyně v P.  :  FBC Intevo Třinec 4:5

 


Program 8. kola 1.ligy žen – východ
31. 10. – FBC Dobruška x FBC Třinec
31. 10. – IBK Hradec Králové x Aligators Šitbořice
31. 10. – TJ Jablonné n/O x FBC Přerov
31.10. – Orel Rtyně v P. x Torpédo Havířov

Tabulka 1.ligy žen – východ

# Družstvo Z V Vp Pp P B BV BO BR
1. 8 6 1 0 1 20 53 17
36
2. 7 6 0 1 0 19 66 19
47
3. 7 5 0 1 1 16 52 19
33
4. 6 4 1 0 1 14 40 18
22
5. 8 4 1 0 3 14 40 35
5
6. 8 4 0 1 3 13 35 25
10
7. 6 2 0 0 4 6 27 30
-3
8. 7 1 1 0 5 5 22 49
-27
9. 8 0 0 1 7 1 17 77
-60
10. 7 0 0 0 7 0 11 74
-63

Soupisky dnešních soupeřů

FBC Dobruška  FBC Intevo Třinec
1 G Dominika Flídrová 37 B Aneta Šebestová
97 G Tereza Svobodová 38 B Dagmar Šteglíková
4 U Patricie Březovská 71 B Martina Szwanczarová
5 U Lenka Rozínková 79 B Beata Kostková
12 U Magdaléna Bašová 7 Ú Zuzana Wojnarová
13 U Sandra Peterová 8 Ú Karolína Franková
14 O Vanesa Bašová 10 Ú Markéta Kajzarová
16 O Markéta Zeisková 11 Ú Denisa Gawryšová
17 U Diana Peterová 13 O Tereza Mikulová
20 U C Jitka Fleglová 14 Ú Petra Bieleszová
22 O Adriana Horáková 15 Ú Sabina Zoubková
24 U Kateřina Poláčková 17 O Michaela Martynková
25 U Veronika Doležalová 18 Ú Natálie Kawuloková
27 U Nikola Andršová 19 Ú Veronika Enenkelová
44 U Adéla Vávrová 23 Ú Markéta Janiková
49 O Michaela Ulbrichová 24 O Anna Szücsová
88 U Victoria Bartošová 27 O Klára Hrobařová
28 Ú Tereza Martynková
32 O Vladimíra Skalíková
40 Ú Adéla Šibrová
47 Ú Lucie Blažková
70 O Lenka Šnajdrová
77 O Pavla Kajfoszová
90 Ú Romana Kiecková
97 Ú Kateřina Macigová
99 Ú Lucie Mišúnová
Trenér Jan Černý Trenér Jiří Kajfosz
Trenér Tomáš Vidlák Trenér Martin Czeczotka

Zápas můžete sledovat v textovém online přenosu zde.


DĚKUJEME VŠEM NAŠIM PARTNERŮM A SPONZORŮM – PARTNEŘI

31.10.2021 14:00, Jan Černý