ŽENY A
Torpédo Havířov x FBC Dobruška |  7:6
FBC Třinec x FBC Dobruška  |  9:5

Ženské áčko čekalo výjezd do Slezska, odkud se body nevozí lehce. I tentokrát nebyly vyhlídky růžové, díky prořídlé sestavě, která na východ České republiky odcestovala.
V sobotním zápase to byl výsledkově vyrovnaný výkon po celý zápas, když první dvě třetiny skončily nerozhodně. Ve třetí se podařilo domácím odskočit o dvě branky a dobrušské ženy stačily už pouze korigovat na konečných 6:7.

Torpedo Havířov – FBC Dobruška 7:6
branky:
9. Marika Marečková, 12. Kristýna Chaloupková, 27. Kristýna Chaloupková, 28. Marika Marečková, 40. Lucie Kadlecová, 45. Lucie Kadlecová, 50. Lucie Kadlecová – 13. Markéta Zeisková, 15. Adéla Vávrová, 25. Vanesa Bašová, 36. Patricie Březovská, 39. Barbora Fingerová, 58. Markéta Zeisková; rozhodčí: Dalibor Repček – Vladimír Černín; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 18 – Kristýna Andršová 14; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:1;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Chtěl bych poděkovat holkám za předvedený výkon a nebýt pár našich chyb tak můžeme říct, že jsme tento zápas ovládli na plné čáře. Chtěli bychom i pozdravit našeho trenéra Jardu, který si užívá domácí rekreaci a vzkázat mu, že se na něj zítra moc těšíme.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
V dnešním zápase, se vším respektem k soupeři, vyhrál šťastnější tým. Soupeři jsme nabídli zbytečně moc branek jak na zlatém podnosu a naopak my jsme nedokázali využít naší herní převahu v útoku. Nevadí, makáme dál. Díky za férový zápas.

V nedělním zápase čekal naše ženy lídr soutěže Třinec. Jediným týmem, se kterým v základní hrací době Třinec prohrál v této sezóně byly právě naše ženy, a tak duel sliboval zajímavý průběh. To se potvrdilo a po první třetině dokonce naše ženy vedly o jednu branku. Ve druhé třetině ale lehce polevil styl hry, kterým se Dobruška prezentovala a vyústily z toho dvě přesilovky, které smrtící první lajna Třinec rázem zužitkovala. Domácí tak odskočily o dvě branky. Ve třetí části se povedlo ještě našim ženám vstřelit branku na 5:6 a utkání slibovalo drama. Nicméně Třinec si kvalitou došel pro další branky a rozhodl zápas.

Naše ženy tak z víkendového výjezdu body nevezou, jsou nyní na čtvrtém místě tabulky, ale stále mají před sebou ještě 5 utkání základní části, která ještě hodně mohou zamotat pořadím v tabulce před play-off.

FBC Intevo Třinec – FBC Dobruška 9:5
branky:
1. Tereza Mikulová, 8. Lucie Mišúnová, 23. Kateřina Macigová, 35. Adéla Šibrová, 36. Veronika Enenkelová, 38. Lucie Mišúnová, 46. Zuzana Wojnarová, 57. Tereza Martynková, 58. Kateřina Macigová – 4. Kateřina Poláčková, 9. Magdaléna Bašová, 11. Veronika Doležalová, 24. Markéta Zeisková, 44. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Patrik Mik – Viktor Kubala; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 21 – Kristýna Andršová 21; po třetinách: 2:3, 4:1, 3:1;