Program k utkání | OSMIFINÁLE Play-off 1.ligy žen | 2. utkání | FBC Dobruška x Aligators Šitbořice

Vítáme Vás u online zápasového programu k utkání play-off 1.ligy žen, kde se ve druhém zápase osmifinále střetnou domácí FBC Dobruška a hosté Aligators Šitbořice.

Zápasový program online

Včerejší první zápas dopadl v neprospěch dobrušských holek. Celý zápas sice Dobruška diktovala tempo hry, bohužel se to však neprojevilo na skóre, Holky dřely celý zápas, ale prohrály brankou v prodloužení 5:4.

Nyní se ale vše maže a začíná se od nuly. Kdo zvítězí v dnešním zápase a připíše si další bod?

Krátké ohlédnutí za působením v základní části 1.ligy žen.

Aligators Šitbořice – hosté vybojovali v základní části celkem 46 bodů za 16 výher a 6 proher a to jim stačilo ke třetímu místu tabulky. Za zmínku stojí skalp vedoucího týmu tabulky Třince, který dokázaly Aligátorky přehrát v prodloužení. S našimi ženami mají celkem vyrovnanou bilanci, nejprve je na podzim na domácím hřišti porazily v prodloužení 5:4. Nicméně Dobruška jim prohru oplatila a v posledním zápase základní části si na domácí palubovce připsala výhru 4:3. V prvním kole play-off si celkem snadno poradily s nováčkem z Jablonného poměrem 10:2 a 3:1.

FBC Dobruška – naše ženy měly tradičně dobrý podzim. Nicméně nevyvarovaly se jim laciné ztráty, například v Jihlavě, v Havířově nebo třeba ve Rtyni. Naopak za zmínku stojí určitě domácí porážka Třince, který dokázaly ženy porazit jako jediný tým v základní části v normální hrací době. Každopádně 44 bodů za 14 výher a 8 porážek řadí Dobrušku na čtvrté místo tabulky po skončené základní části. Do play-off byl přiřazen tým z Přerova, se kterým si naše ženy poradily ve dvou zápasech poměrem 7:3 a 11:2.