O víkendu se představily všechny nejstarší kategorie i mládež

Tento víkend hráli svoje zápasy oba mužské i oba ženské dobrušské týmy. Představily se také mladší žákyně a další turnaj měli na programu starší žáci.

ŽENY A
FBC Dobruška x IBK Hradec Králové |  6:0 (2:0,3:0,1:0)

Ženské áčko se představilo po delší doma na domácí palubovce v Rokytnici v O.h. Soupeřem jim byl celek z Hradce Králové, se kterým mají letos ženy vyrovnanou bilanci na zápasy 1:1. První třetina sice moc hezkého florbalového podíváná nepřinesla, nicméně od druhé byl aktivnější domácí celej Dobrušky a díky své aktivitě v útočné fázi a kvalitní obraně si postupně Dobruška došla pro tři body. Ženy A jsou na čtvrtém místě tabulky a čekají je ještě čtyři utkání do konce základní části.

branky:7. Nikola Andršová, 18. Diana Peterová, 24. Patricie Březovská, 29. Magdaléna Bašová, 40. Vanesa Bašová, 57. Nikola Andršová; rozhodčí:Štěpán Appl – Ondřej Vašátko; vyloučení:1:0; využití:0:0; zásahy brankářů:Tereza Svobodová 20 – Aneta Kašparová 18; po třetinách:2:0, 3:0, 1:0;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Souhlasím s Pepou, že dnes to parametry derby nemělo. Asi nejklidnější zápas co jsme spolu odehráli. Nicméně chválím holky za přístup od druhé třetiny. V první to bylo ospalé, pak jsme začali hrát svou hru a Hradec k moc šancím nepustili a sami jsme hráli aktivně v útočné fázi. Každopádně nás čekají ještě těžší zápasy a to hned příští víkend. Díky soupeři za hru a našim fanouškům za podporu.