Druhý prosincový hrací víkend mělo na programu své zápasy pouze mužské áčko.

MUŽI A
FBC Dobruška x FBŠ  Všestary B |  6:2
FBC Dobruška x FBC Dobré | 5:3

Muži tentokrát pořádali svůj domácí turnaj v náchodské plechárně. První zápas bez problému zvládli. Do toho druhého vstoupili hůře. V derby se soupeřem z Dobrého prohrávali po první třetině 0:1. Nicméně ve druhé části zápasu doberáci nabídli Dobrušce dvě přesilovky, ve kterých domácí krásně a hlavně přesně zakombinovali a stav skóre byl rázem otočen. Do konce třetiny přidali muži ještě tři branky a zdálo se, že o vítězi je rozhodnuto. I třetí třetina tomu napovídala, byť hroši z Dobrého hrozili z občasných brejků. Vstát z mrtvých se jim nepodařilo ani po závěrečném tlaku a tak body zůstávají i podruhé v sezóně v Dobrušce.
Muži jsou zatím na čtvrtém místě tabulky pouze s jednou prohrou za dosavadních deset odehraných zápasů!

13.12.2021 18:30, Jan Černý