Osmifinále play-off 1.ligy žen je tu !
Dobrušským ženám přiřadil výběr soupeřů pro letošní play-off regionálního rivala z hradeckého IBK.

První střetnutí se uskuteční na naší domácí palubovce ve sportovní hale v Rokytnici v Orlických horách od 14:30. Proto neváhejte dorazit a podpořit naše holky !

Letošní bilance hovoří v náš prospěch, když jsme v prvním sezónním zápase dokázaly IBK HK porazit poměrem 3:2. O týden později nám hradecké ženy oplatily jednobrankovou porážku, ale třetí souboj v tomto ročníku už vyzněl pro dobrušské barvy výhrou poměrem 9:2.

Série play-off se hrají na dva vítězné zápasy, první klání se tedy uskuteční na naší domácí palubovce, druhý zápas bude na programu hned v neděli 4.3. 2018 na hřiští IBK Hradce Králové, a případně třetí rozhodující zápas se odehraje následující víkend opět na domácím hřišti Dobrušky.

Vyřazovací zápasy jsou vždy nadstavba a nemají jasného favorita, nejinak tomu bude i v tomto souboji. S hradeckými ženami hrají dobrušťačky vždy vyrovnané a napínavé zápasy. Proto věřímě, že bude o zábavu postaráno a zveme Vás tak ke sledování prvního souboje. Přijeďte podpořit naše holky a pomoci jim k postupu !!

 

3.3. 2018  14:30  SH ZŠ Rokytnice v O.h.  FBC Dobruška – IBK Hradec Králové