První březnový víkend odehráli svá utkání muži B a C a také dorostenci.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBC SOKOL PŘEDMEŘICE  10:3
FBC DOBRUŠKA B x FLORBAL NÁCHOD C  9:5

Muži B měli na programu první z posledních třech turnajů v sezóně a hned v něm vyzvali dva nejtěžší soupeře, první a druhý celek tabulky. V prvním utkání dokázali naši borci po vyrovnané hře v první třetině odskočit o dvoubrankový rozdíl ve druhé části a v té poslední přidal nejproduktivnější tým ligy dalších šest zásahů. A ve velmi slušném zápase, který nepostrádal tempo, vyprovodil vedoucí tým tabulky soupeře deseti brankami. Druhý zápas oproti tomu prvnímu tempo postrádal, ale i tak si dokázali muži za dvě třetiny vytvořit rozhodující náskok. Polevení ale přišlo ve třetí části, kdy soupeř přidal branky. Naštěstí dobrušťáci vždy reagovali a i přes nepovedenou třetinu dovedli zápas do vítězství, které bylo jedenáctou výhrou v řadě! Ta je posunula na druhé místo se ztrátou tří bodů právě na Předměřice.

Poslední dva turnaje odehrají muži na domácí palubovce 16. března, resp. 6. dubna. Čekají je ještě odvety s Předměřicemi a Náchodem C, a také souboje s rezervami divizních týmů Rtyně a Jičína.

MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ C  7:4
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x TJ SOKOL JAROMĚŘ B  2:9

Céčko hrálo v Jaroměři. Tam nejdříve v prvním zápase porazili C tým Dvora Králového přesvědčivě tříbrankovým rozdílem. Ve druhém zápase se ale hlavně vinou nepovedené první třetiny nedokázali porvat o body s domácím rezervou Jaroměře a prohráli 2:9. Céčko tak dále drží krásnou pátou příčku tabulky Královehradecké ligy mužů.

Poslední dva turnaje odehrají muži na domácí palubovce 16. března, resp. 6. dubna. Čekají je stejně jako B tým utkání s Předměřicemi a Náchodem C, a také souboje s rezervami divizních týmů Rtyně a Jičína.

DOROSTENCI

FBC DOBRUŠKA x SION DDM NOVÁ GENERACE  5:4
FBC DOBRUŠKA x 1.FBC POLIČKA  0:11

Dorostenci cestovali do České Třebové k dalšímu turnaji, ten shrnul trenér Tomáš Tuček: "První zápas s vyrovnaným soupeřem byl od začátku v naší režii a až na dramatický konec jsme ho měli pod kontrolou. Náš nejlepší výkon v sezóně vycházel hlavně z předchozího přípravného zápasu s dobrušskými ženami který nám otevřel oči. Ženám moc děkujeme! Na druhý zápas s o třídu lepším soupeřem už nezbylo moc sil a po právu soupeř z Poličky vyhrál. Jsem rád že jsme bojovali do konce jako tým a drželi jsme při sobě."