Související zápasy

Béčko má devět výher v řadě, v akci také C tým, žáci a elévové

Mužské béčko a céčko odehrálo další dva zápasy. Mladší žáci cestovali do Jičína a elévové si užili turnaj v domácí hale.

MUŽI B

FBC DOBRUŠKA B x FBK JIČÍN B 10:5
FBC DOBRUŠKA B x SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L C 9:4

Muži B odehráli v sobotu turnaj v Předměřicích, kde svedli další dva souboje o body. V prvním zápase si po první vyrovnané třetině nakonec připsali 3 body, když dokázali vstřelit deset branek jičínské rezervě. V druhém utkání jim k dosažení stejné brankové mety chyběl jediný gól. Béčko tak potvrdilo, že je nejgólovějším celkem Královehradecké ligy a také svou formu. V Předměřicích do v sobotu bylo osmé a deváté vítězství v řadě, které je posunulo na třetí příčku tabulky!

MUŽI C

FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x FBC TRUTNOV B  8:6
FBC DOBRUŠKA-DOBRÉ C x SOKOL CHLUMEC N/C  2:5

Céčko mužů hrálo v Chlumci. V prvním utkání si díky vytvořenému náskoku v první třetině dokázalo po vyrovnaném průběhu poradit s B týmem Trutnova. Ve druhém zápase bohužel podlehli hroši v okleštěné sestavě domácímu Chlumci. Muži tak připsali 3 body do tabulky a drží stále šestou příčku v Královehradecké lize mužů.

MLADŠÍ ŽÁCI

FBC DOBRUŠKA x FBK HOŘICE 4:3
FBC DOBRUŠKA x FBK KOBRA HOSTINNÉ 5:1
FBC DOBRUŠKA x FBK JIČÍN 1:2
FBC DOBRUŠKA x FBC TRUTNOV 9:0

Mladší žáci odehráli povedený turnaj, kdy se potvrdilo, že sport není o logice. Slovy trenéra Jirky S.: "Vzhledem ke zraněním a chřipce jsme odjeli do Jičína v nekompletních dvou pětkách doplnění o dvě mladší žákyně. Přesto jsme tři utkání s výborných skóre vyhráli a jediné s Jičínem prohráli o gól v závěru utkání, díky propadlému balonku ze standartní situace. Důležité pro mne je, že se podstatně zlepšila práce dětí s balonkem. V prvních utkáních, které jsme kontrolovali, jsem nicméně postrádal více sebevědomí a nahrávek. Po zmíněném smolném závěru utkání s Jičínem následovala demolice Trutnova, kdy jsme vedli již po poločase 8:0 a zápas jsme dohrávali v osmi lidech v klidu do konečných devíti gólů v síti soupeře."